Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens w namiętnym uścisku na rajskiej plaży. Od samego patrzenia robi się gorąco!

Joanna Przetakiewicz, Rinke Rooyens

Joanna Przetakiewicz w ramionach Rinke Rooyensa na rajskiej plaży

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens pochwalili się intymnym zdjęciem z rajskiej plaży. Para pozowała w namiętnym uścisku. Projektantka pokazała gorącą fotkę z okazji Dnia Przytulania i podzieliła się z fanami mądrym wpisem. Co chciała im przekazać?

Joanna Przetakiewicz Rinke Rooyens zrobili prawdziwą furorę swoim związkiem w 2018 roku. Gdy ich intymna relacja wyszła na jaw, fani byli oczarowani – zwłaszcza, że para nie zamierza się kryć. Na InstagramieInstaStory projektantki roi się od pięknych zdjęć z ukochanym, a on w wywiadach mówi o niej w samych superlatywach sprawiając, że zazdroszczą jej wszystkie kobiety. Oboje są po przejściach i mają ze sobą wielki życiowy bagaż, więc fakt, że odnaleźli tak idealne szczęście niesamowicie rozczula fanów.

Trudno się zresztą nie rozczulić, patrząc na to, jak świetnie czują się we własnym towarzystwie. Joanna pochwaliła się bardzo intymnym, gorącym zdjęciem z rajskich wakacji z ukochanym – zrobiła to z okazji Dnia Przytulania. Podzieliła się też z fanami pewną życiową mądrością:

Dzisiaj jest międzynarodowy dzień przytulania. Nareszcie jakieś wszystkim potrzebne święto ♥️ Przytulenie jest czasami więcej warte niż drogi prezent. Nie będziemy go odkładać do szafy ani na półkę, nie będziemy nosić, za to będziemy PAMIĘTAĆ ♥️ CZUŁOŚĆ uzdrawia. Wspiera. Troszczy się. Dodaje życiu słodyczy, energii i radości. To miłość i bliskość. ROZKOSZ ♥️ A Ty? Kogo dziś przytulisz?♥️ #dzienprzytulania#eranowychkobiet#kobieta#miłość

Pięknie to ujęła, prawda? 😉

Zmysłowa Joanna Przetakiewicz i muskularny Rinke Rooyens przyłapani na mokrych wakacyjnych amorach!

To po prostu trzeba zobaczyć! Rinke Rooyens tym prezentem dla Joanny Przetakiewicz przeszedł samego siebie!

To będzie ślub roku? Joanna Przetakiewicz pierwszy raz tak szczerze o zaręczynach z Rinke Rooyensem

 

 


Joanna Przetakiewicz w ramionach Rinke Rooyensa świętuje Dzień Przytulania

Joanna Przetakiewicz w ramionach Rinke Rooyensa świętuje Dzień Przytulania

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens

Joanna Przetakiewicz – święta Bożego Narodzenia 2018

Joanna Przetakiewicz – święta Bożego Narodzenia 2018

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×