Szukaj

Joanna Przetakiewicz w kosmicznych kozakach kusi ciałem. My patrzymy na jej pupę. Mogłaby zawstydzić samą J.Lo

Joanna Przetakiewicz, Jennifer Lopez

Joanna Przetakiewicz, Jennifer Lopez

Joanna Przetakiewicz dodała apetyczne zdjęcie na swoim Instagramie. Kształtów mogłaby jej pozazdrościć sama J.LO. Jak wygląda?

Joanna Przetakiewicz zasługuje na miano prawdziwej kobiety sukcesu. Z wykształcenia jest radcą prawnym. Od lat prowadzi z powodzeniem dom mody La Mania, gdzie spełnia się jako projektantka i dyrektor kreatywna. Do tego ma na swoim koncie występy w hitowych produkcjach telewizyjnych. Prywatnie jest mamą trzech dorosłych synów. Przez lata była partnerką najbogatszego Polaka, Jana Kulczyka. Obecnie jest już po ślubie z Rinke Rooyensem – holenderskim producentem, reżyserem i scenarzystą programów telewizyjnych. Tworzą bardzo udany związek.

Para stanęła na ślubnym kobiercu niedawno. Ceremonię rozpoczęli w Warszawie, by następnie kontynuować uroczystość w słonecznej Grecji. W tym ważnym dniu nie brakowało rodziny oraz najbliższych przyjaciół. Ślub został utrzymany w bajkowym klimacie a suknie panny młodej, jeszcze na długo pozostaną w pamięci wszystkich fanów Joanny. Pierwszą z nich zaprojektowała sama, druga natomiast wyszła spod ręki znanego projektanta. Model, jaki wybrała, stworzył włoski dom mody – Valentino.

Joanna Przetakiewicz w kosmicznych kozakach kusi ciałem

Joanna należy zdecydowanie do kobiet czynu. Bardzo chętnie udziela się w kolejnych projektach. Ostatnio za jej inicjatywą powstał dynamicznie rozwijający się ruch społeczny Era Nowych Kobiet, który od listopada 2018 roku łączy Polki w silną strukturę grupy wsparcia i rozwoju. Jej misją jest inspirowanie płci damskiej do przemiany osobistej i zawodowej, które mają pomóc w budowaniu poczucia własnej wartości i akceptacji, trwałych relacji, niezależności finansowej i poczucia szczęścia. Wszystko to jest pod czujnym okiem Joanny, która co chwila wrzuca na swoim Instagramie posty przypominające kobiecej sile.

Teraz pojawił się kolejny. Fani nie mogą wyjść z podziwu, patrząc na te zdjęcia. Oczy wszystkich skierowane są na pupę gwiazdy, której może jej pozazdrościć sama Jennifer Lopez. Warto przypomnieć, że obie celebrytki są w podobnym wieku i obie wyglądają rewelacyjnie. Wystarczy tylko popatrzeć na sylwetkę Joanny. Szczupłe nogi podkreśliła kosmicznymi kozakami.

Przetakiewicz, od kiedy przyjęła nazwisko męża, sama określa się mianem J.Ro. Ciekawe czy śladami amerykańskiej gwiazdy, również postanowi ubezpieczyć swoją pupę na grube miliony…

Często pytam mężczyzn, jaką cechę uznają w kobietach jako najbardziej atrakcyjną. I wiecie co? To wcale nie długie nogi czy super biust. To urok osobisty i radość życia – czytamy w poście.

View this post on Instagram

Często pytam mężczyzn jaką cechę uznają w kobietach jako najbardziej atrakcyjną. I wiecie co ⁉️ To wcale nie długie nogi czy super biust. TO UROK OSOBISTY I RADOŚĆ ŻYCIA Kochanie siebie i innych ♥️ Kobieta z wiekiem nie staje się przezroczysta, tylko bardziej wyrazista. Mówię to często, od kiedy skończyłam 50 lat i będę powtarzać dla utrwalenia 😉 m. in po to, żeby 30, 40 latki zauważyły, że przed nimi jeszcze dekady nowych szans i możliwości 🚀 ERA NOWYCH KOBIET 🚀 Polki na całym świecie są uznane za ultra kobiece, pełne wdzięku, bardzo mądre i ambitne. Tak nas odbierają inni. I słusznie! Mówmy tak i my‼️ A nie – jestem za chuda, za gruba, za wysoka, za niska, jakaś taka nijaka, nudna, słaba i beznadziejna. To jak odkręcenie kurka z gazem i włożenie głowy do kuchenki. Skąd my to znamy? Z lustra lub od przyjaciółek. Nawet największa bzdura często powtarzana staje się faktem. Jeśli tak o sobie myślimy, to taką wiadomość wysyłamy do świata i tak jesteśmy odbierane. Automatycznie się garbimy, uśmiech gaśnie. Tzw. czarny PR. Autodestrukcja. Nie mylić z czarnym humorem 😉 Znam parę mistrzyń w tej toksycznej dziedzinie. Pytam- po co się truć⁉️ Zamiast odetchnąć i cieszyć się sobą bez biczowania. Bez skrępowania. Znam piękne kobiety zawsze smutne i takie, którym daleko do bycia miss, a zachwycające swoim blaskiem. Kiedy patrzę na Jane Fondę w wieku 82 lat na okładce @interviewmag , ubraną w leginsy z latexu i czerwony płaszcz to wiem, że to jest to! ♥️ zgadzasz się? Co robisz, żeby się lubić? #eranowychkobiet #niebojesie #selflove #womenempowerment

A post shared by Joanna Przetakiewicz (@joannaprzetakiewicz) on

W komentarzach nie brakuje słów zachwytu:

  • Pani Joasiu! Fenomenalna z Pani babka.
  • No, pani Joanno, ogień rzekłbym.
  • Piękność +radość życia + urok osobisty= JPR
  • Uwielbiam panią, choć nie znam osobiście, ale uwielbiam.

My również jesteśmy pod ogromnym wrażeniem!


Joanna Przetakiewicz

Joanna Przetakiewicz

Joanna Przetakiewicz

Joanna Przetakiewicz

Joanna Przetakiewicz - nowe zdjęcia ze ślubu

Joanna Przetakiewicz - nowe zdjęcia ze ślubu

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×