Joanna Przetakiewicz zaskoczyła fanów nowym kolorem włosów. Na jej głowie zagościł czekoladowy brąz. Odważna metamorfoza!

Joanna Przetakiewicz

Joanna Przetakiewicz

Joanna Przetakiewicz zaskoczyła fanów i pokazała się w nowym odcieniu włosów. Jak gwiazda wygląda w czekoladowym odcieniu brązu? Co piszą fani? Zobaczcie, jak bardzo się zmieniła. 

Joanna Przetakiewicz w show-biznesie bryluje od lat. Jest właścicielka domu mody LaMania, a ubrania, które sprzedaje, cieszą się ogromną popularnością nie tylko wśród gwiazd, ale także jej fanek. Ma ona wierne grono klientek, które ustawiają się w kolejce wraz z pojawieniem się każdej nowej kolekcji. Uwielbia się bawić modą, co udowodniła to w zeszłym roku podczas swojego ślubu. Minionej jesieni poślubiła znanego producenta Rinke Rooyensa. Piękną uroczystość nowożeńcy urządzili w Grecji, gdzie pojawili się zaproszeni przez nich goście.

Tego dnia panna młoda pojawiła się w przepięknej sukni. Miała na sobie białą kreację wyszywaną maleńkimi stokrotkami. Projekt wyszedł spod ręki projektantów marki Valentino. Dzięki zdjęciom i licznym relacjom ze ślubu również internauci mogli podziwiać ją w tej pięknej stylizacji.

Joanna Przetakiewicz w ciemnych włosach

Joanna należy do tych gwiazd, które są bardzo aktywne w sieci. Nie szczędzi swoim fanom kolejnych zdjęć i nagrań, na których pokazuje, jak spędza wolny czas. Oprócz tego, że stara się jak najwięcej przebywać z rodziną, czyli mężem i synami, to uwielbia podróżować. Gdy tylko pozwala jej na to czas i zawodowe zobowiązania, to pakuje walizki i odpoczywa w miejscach, w których nie może narzekać na brak słońca i pięknej pogody.

Zaledwie kilka dni temu właścicielka domu mody razem z mężem bawiła się na weselu Edwarda Miszczaka i Anny Cieślak, gdzie zachwyciła kreacją. Kilka dni później możemy już oglądać jej zdjęcia z urokliwej Hiszpanii. Ostatnim postem, który opublikowała, wzbudziła spore zamieszanie. Jedna z najbardziej znanych blondynek show-biznesu pokazała się w ciemnych włosach. Czekoladowy odcień brązu był sporym zaskoczeniem dla fanów. W opisie jednak można przeczytać, że przymierza się ona do wizyty u fryzjera i prosi fanów o zdanie w temacie zmiany koloru.

Przyciemniać dalej czy rozjaśniać?
Który kolor wybierasz 1, 2, 3 czy 4?

Żona Rinke opublikowała 4 różne zdjęcia z innymi kolorami na włosach. Fani natychmiast zaczęli doradzać jej w komentarzach, jednak nie uzyskała jednoznacznej odpowiedzi. Zdania co do odcienia są bardzo podzielone, ponieważ jak zauważyła jedna z internautek „ładnemu we wszystkim ładnie”. A wam, w którym kolorze podoba się najbardziej?


Joanna Przetakiewicz zmienia kolor włosów

Joanna Przetakiewicz zmienia kolor włosów

Joanna Przetakiewicz zmienia kolor włosów

Joanna Przetakiewicz zmienia kolor włosów

Joanna Przetakiewicz zmienia kolor włosów

Joanna Przetakiewicz zmienia kolor włosów

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×