Szukaj

Tego jeszcze nie było! Joanna Przetakiewicz wystrojona jak Jennifer Lopez zdradza pikantne tajemnice swojego romansu z Rinke Rooyensem!

Zdjęcie (1) Tego jeszcze nie było! Joanna Przetakiewicz wystrojona jak Jennifer Lopez zdradza pikantne tajemnice swojego romansu z Rinke Rooyensem!

[1/9] Joanna Przetakiewicz w cukierkowym różu na okładce VIVA!

Zdjęcie (2) Tego jeszcze nie było! Joanna Przetakiewicz wystrojona jak Jennifer Lopez zdradza pikantne tajemnice swojego romansu z Rinke Rooyensem!

[2/9] Jennifer Lopez na premierze filmu Second Act

Zdjęcie (3) Tego jeszcze nie było! Joanna Przetakiewicz wystrojona jak Jennifer Lopez zdradza pikantne tajemnice swojego romansu z Rinke Rooyensem!

[3/9] Jennifer Lopez na premierze filmu Second Act

Zdjęcie (4) Tego jeszcze nie było! Joanna Przetakiewicz wystrojona jak Jennifer Lopez zdradza pikantne tajemnice swojego romansu z Rinke Rooyensem!

[4/9] Jennifer Lopez na premierze filmu Second Act

Zdjęcie (5) Tego jeszcze nie było! Joanna Przetakiewicz wystrojona jak Jennifer Lopez zdradza pikantne tajemnice swojego romansu z Rinke Rooyensem!

[5/9] Jennifer Lopez na premierze filmu Second Act

Zdjęcie (6) Tego jeszcze nie było! Joanna Przetakiewicz wystrojona jak Jennifer Lopez zdradza pikantne tajemnice swojego romansu z Rinke Rooyensem!

[6/9] Joanna Przetakiewicz pozuje z różami

Zdjęcie (7) Tego jeszcze nie było! Joanna Przetakiewicz wystrojona jak Jennifer Lopez zdradza pikantne tajemnice swojego romansu z Rinke Rooyensem!

[7/9] Joanna Przetakiewicz w ramionach Rinke Rooyensa świętuje Dzień Przytulania

Zdjęcie (8) Tego jeszcze nie było! Joanna Przetakiewicz wystrojona jak Jennifer Lopez zdradza pikantne tajemnice swojego romansu z Rinke Rooyensem!

[8/9] Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens w klasie ekonomicznej

Zdjęcie (9) Tego jeszcze nie było! Joanna Przetakiewicz wystrojona jak Jennifer Lopez zdradza pikantne tajemnice swojego romansu z Rinke Rooyensem!

[9/9] Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens pod studiem Dzień Dobry TVN

×