To będzie ślub roku? Joanna Przetakiewicz pierwszy raz tak szczerze o zaręczynach z Rinke Rooyensem

Joanna Przetakiewicz

Joanna Przetakiewicz

Joanna Przetakiewicz o ślubie z Rinke Rooyensem

Joanna Przetakiewicz skomentowała plotki o zaręczynach z Rinke Rooyensem. Czy zamierza wyjść za ukochanego? Jakie mają plany na ślub?

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens nie wezmą ślubu

Od kiedy związek Joanny Przetakiewicz Rinke Rooyensa wyszedł na jaw, show-biznes nie przestaje spekulować na temat tego, co może przydarzyć się parze w przyszłości. Oboje mają za sobą wiele nieudanych związków, kilka zawodów miłosnych i doświadczeń, ale wszystko wskazuje na to, że związek, w którym są od kilku miesięcy, jedynie na tych wydarzeniach zyskuje. Joanna podzieliła się niedawno bardzo osobistym wpisem na temat nowej miłości na Instagramie, a jego ton sprawił, że w sieci pojawiły się plotki o… ślubie:

ON I ONA PO PRZEJŚCIACH. Z PRZESZŁOŚCIĄ I PRZYSZŁOŚCIĄ. Miłość ♥️ dobra jest namiętnością i wsparciem, radością i akceptacją. Nie chce się kogoś ulepszać czy zmieniać, nie chodzi również o to, żeby zmieniać i ulepszać siebie. Najważniejsze, to zaakceptować. Siebie i tego kogoś ♥️ Chcę i mogę. Nie „muszę” lub „powinnam” a już na pewno nie, bo „tak wypada”
Chciałabym Was namówić do POZBYCIA SIĘ OBAW. Że „może się nie uda?”, „może już nie warto?”, bo nie chcemy dać się zranić ani złamać nikomu ♥️ WARTO dać szansę, wierzyć, ufać. Wtedy miłość przychodzi ♥️
Miłość niedojrzała ( nie ma nic wspólnego z wiekiem) to namiętność, ale często i złość i oczekiwania, wymagania. Niepokój, „czy jestem wystarczająco dobra?”, i „czy on jest tym wszystkim, na co mnie stać?” Dojrzała to umiejętność czerpania z bycia razem. Przeżywania.
W dojrzałym związku nie tylko patrzymy na siebie nawzajem, ale w tym samym kierunku.

Fani są oczarowani ich związkiem i przekonani, że para niedługo spotka się przy ołtarzu. Jak twierdzi Super Express, również znajomi pary przebąkują o zaręczynach i białej sukni na horyzoncie. A co na to sami zainteresowani? Niestety, Joanna rozwiała wszystkie te spekulacje w programie Bywanie Na Dywanie:

To plotki! My w ogóle takiego tematu nie podejmiemy. Ani mi to w głowie, żeby w ogóle o tym myśleć. To są tylko i wyłącznie plotki  – skwitowała stanowczo

Myślicie, że jeszcze zmieni zdanie? Jej ślub byłby bez wątpienia wydarzeniem roku!

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens skryli się w budce telefonicznej w Londynie! Aż paruje od nich namiętnością!

Joanna Przetakiewicz zarządziła remont w swojej willi! Wnętrza są teraz jeszcze bardziej luksusowe niż sądziliśmy!

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooynes zdradzili kiedy się poznali. Wiedzieliście, że to trwa już tak długo?


Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens całują się w Londynie

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens całują się w Londynie

Joanna Przetakiewicz podczas malowania

Joanna Przetakiewicz podczas malowania

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens w klasie ekonomicznej

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens w klasie ekonomicznej

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×