Ślub ślubem, ale co z suknią? Joanna Przetakiewicz zdradza pierwsze szczegóły. Odważna decyzja

Rinke Rooyens i Joanna Przetakiewicz

Rinke Rooyens i Joanna Przetakiewicz

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens biorą ślub. Projektantka zdradza pierwsze szczegóły. Kto stworzy dla niej suknię ślubną? Odważna decyzja.

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens są w szczęśliwym związku. Chociaż początkowo ukrywali swoją relację, teraz nie zamierzają tego robić. Nie tylko pokazują się na branżowych imprezach, czy publikują wspólne zdjęcia w social mediach, ale także potwierdzili w sieci, że planują ślub.

Projektantka dodała na Instagramie zdjęcia, na których tonie w objęciach ukochanego. W opisie zdradziła, że szykują się do ważnego wydarzenia:

Miłość, Radość, Czułość. Szczęście. Emocje, którymi najbardziej lubię się z Wami dzielić. Bo mówimy o nich stanowczo za mało. Ten rok jest zaskakujący i niełatwy dla nas wszystkich. Ma też swoje dobre strony, bo wielu pomógł zobaczyć to, co ponadczasowe, co wartościowe i co jest ważne: Kochać siebie i innych. Troszczyć czule. Rozmawiać częściej. Pielęgnować bliskość. Razem z Rinke chcemy się z Wami podzielić naszą radością: KOCHANI Już niedługo zostaniemy mężem i żoną. BO MIŁOŚĆ JEST NAJWAŻNIEJSZA

Joanna Przetakiewicz o sukni ślubnej. Kto ją zaprojektuje?

Ślub Przetakiewicz i Rooyensa odbędzie się na początku października w Grecji, dokąd para młoda zaprosiła swoich gości. Jak podaje Fakt, ze względu na pandemię, pojawią się na niej tylko najbliższe osoby. Miejsce ceremonii będzie szczególne, co w rozmowie z tabloidem potwierdziła sama zainteresowana:

Miejsce, do którego jedziemy, jest absolutnie wyjątkowe. Wszystko jest już załatwione — zdradza tabloidowi Joanna Przetakiewicz.

Projektantka zdradziła też, kto zaprojektuje suknię ślubną. Okazuje się, że pani młoda sama ją dla siebie stworzy. Chociaż nie da się ukryć, że jest to odważna decyzja, znając projekty Joanny, kreacja będzie wyjątkowa.

Czekamy na pierwsze zdjęcia z uroczystości.


Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×