Szukaj

Joanna Przetakiewicz przywitała wiosnę w wersji topless! Pokazała także swoje nagie pośladki! Tak wygląda szczęśliwa 50-tka!

Joanna Przetakiewicz rozebrała się prawie do naga na wiosnę

 Joanna Przetakiewicz pokazała swoje zmysłowe zdjęcie, na którym pozuje w wersji topless oraz w czarnych stringach. Ten widok może was zachęcić do wakacji.

Joanna Przetakiewicz zdaniem wielu Polek jest wzorem kobiecości. Polska projektantka oraz dyrektor kreatywna domu mody La Mania, skończyła 51 lat i nadal wygląda na 40. Nikt nie wie w czym dokładnie tkwi tajemnica jej urody, jednak jedno jest pewne, Przetakiewicz łamie bariery, pokazuje, że kobieta w każdym wieku może być atrakcyjna i wzbudzać zachwyt rozpalonych fanów. Joanna jest inicjatorką akcji Era Nowych Kobiet, co wyraźnie widać na jej profilu internetowym.

Projektantka wyszła za mąż w wieku 20 lat, po 14 latach jej związek się rozpadł, jednak z tego małżeństwa Joanna ma trzech synów: Aleksandra, Filipa i Jakuba. Następnie piękna projektantka była wieloletnią partnerką Jana Kulczyka, jednak przy nim zawsze wyglądała zacnie i nigdy nie świeciła golizną. Dopiero jej nowy partner, którym jest Rinke Rooyens sprawił, że Joanna rozkwita, cieszy się życiem, ale przede wszystkim śmiało pokazuje swoje atrakcyjne ciało.

Na profilu Przetakiewicz można podziwiać całą serię roznegliżowanych jej fotek. Ostatnio do tego gorącego albumu dołączyła kolejna zmysłowa fotka, na której Joanna w wersji topless prezentuje swoje pośladki.

Z wiekiem nie stajesz się przezroczysta, tylko bardziej wyrazista, najwyższy czas na wakacje – napisała

Pod rozebraną fotką 51-letniej Przetakiewicz pojawiło się sporo komentarzy od internautów.

Po prostu inspiracje

Jak ma się taki tyłeczek to koniecznie trzeba pokazywać.

Piękne miejsce, jeszcze piękniejsza kobieta, kwintesencja kobiecości

Super figura

Ale super basenik i z takim widokiem

Uwielbiam tą kobietę

Zobaczcie jak wygląda Joanna w wersji topless

 

Tego jeszcze nie było! Joanna Przetakiewicz wystrojona jak Jennifer Lopez zdradza pikantne tajemnice swojego romansu z Rinke Rooyensem!

Gwiazdy od rana świętują Dzień Kobiet! Kinga Rusin, Anna Lewandowska, Agnieszka Woźniak-Starak

Joanna Przetakiewicz hucznie świętuje 49. urodziny Rinke Rooyensa! Takich gorących życzeń holenderski amant nigdy wcześniej nie słyszał! [WIDEO]


Twarz Joanny Przetakiewicz po zabiegu laserowym

Twarz Joanny Przetakiewicz po zabiegu laserowym

Joanna Przetakiewicz pozuje z papierosem

Joanna Przetakiewicz pozuje z papierosem

Joanna Przetakiewicz- Vogue Polska 1. urodziny

Joanna Przetakiewicz- Vogue Polska 1. urodziny

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×