Szukaj

Gorąca jak wulkan Joanna Przetakiewicz w seksownej pozie rozprawia o rozkoszy i namiętności!

Joanna Przetakiewicz poucza fanów!

Joanna Przetakiewicz poucza fanów

Joanna Przetakiewicz zdobyła sławę i pieniądze dzięki swojej marce modowej La Mania.  Od zawsze kojarzona była z wyczuciem stylu, drogimi ubraniami i wszechobecnym w jej życiu luksusem. Sama wielokrotnie podkreślała w wywiadach, że urodziła się po to, by żyć na wysokim poziomie. 

Dlatego dużym zaskoczeniem dla wielu była decyzja projektantki na uczestnictwo w hicie stacji TVN – Azja Express. To tam gwiazda pokazała zupełnie inną twarz. Widzowie mogli poznać Przetakiewicz z jej walecznej i mocnej strony. 

Jednak jak się okazuje, Joanna postanowiła pójść o krok dalej. Od czasu do czasu na Instagramie publikuje zdjęcie z opisami, które mają zmotywować i pouczyć obserwatorów projektantki.

Joanna niedawno udostępniła fotografię, na której pozuje w przepięknej, długiej i czerwonej sukni. Kusi seksowną pozą, a jej zmysłowy uśmiech odbija się w lustrze. Natomiast pod fotką Przetakiewicz zamieściła krótką notkę o sile kobiet.

SIŁA KOBIET???Każdy mężczyzna, który potrafi kochać kobietę do szaleństwa i czerpać z niej siłę, jest o niebo silniejszy. Jest WYGRANY! Nasza moc polega na umiejętności DAWANIA. Nasz sekret to umiejętność czerpania z tego, co w życiu najpiękniejsze. Nie ma większej potęgi na świecie, niż namiętna MIŁOŚĆ! Nie ma większej euforii niż ZAKOCHANIE. Nie ma potężniejszej SIŁY napędzającej do działania! Nawet chińska medycyna stan zakochania uznaje za najbardziej uzdrawiający.
Koktajl największego szczęścia: MIŁOŚĆ, CZUŁOŚĆ, ROZKOSZ, NAMIĘTNOŚĆ – czytamy na profilu gwiazdy hitu TVN.

Myślicie, że warto taką radę wziąć sobie do serca?

Magdalena Frąckowiak wczoraj została zaatakowana, dziś pokazała drastyczne zdjęcia obrażeń!

Joanna Przetakiewicz zdradziła swoją receptę na udany i ognisty seks!

Seksowna Nicole Scherzinger pokazała się w sukience polskiej marki! Internauci zwrócili jednak uwagę na COŚ zupełnie innego!


Czy Joanna Przetakiewicz ma dobry modowy gust?

×