Najpierw gigantyczne jajka, a teraz powiew luksusu i stół pełen złota. Joanna Przetakiewicz nie oszczędzała na wielkanocnych dekoracjach

Joanna Przetakiewicz

Joanna Przetakiewicz

Joanna Przetakiewicz postanowiła pokazać swoim fanom kolejną dawkę wielkanocnych inspiracji. Pokazała pięknie udekorowany stół. Nie zabrakło złota, zieleni i mnóstwa świeżych kwiatów. Zobaczcie, jak wytwornie. 

Joanna Przetakiewicz już wiele razy udowodniła, że ma niebywałe wyczucie stylu. Gwiazda od lat jest właścicielką domu mody La Mania, którego ubrania cieszą się ogromną popularnością. To, że uwielbia bawić się modą, pokazała podczas ślubu, który odbył się minionej jesieni.

W czasie wyjazdu do Grecji poślubiła Rinke Rooyensa. Zakochani chętnie chwalili się zdjęciami i nagraniami z tego wyjątkowego dnia. Dzięki temu mogliśmy podziwiać kreację panny młodej w pełnej krasie. Tego dnia miała ona na sobie białą długą suknię wyszywaną maleńkimi stokrotkami. Projekt wyszedł spod ręki projektantów marki Valentino.

Świeżo upieczona żona znanego producenta już podczas minionych świąt Bożego Narodzenia udowodniła, że uwielbia nie tylko tworzenie kreacji, ale także dekorowanie wnętrz. Chwaliła się wtedy fotografiami ze swojego domu, w którym mogliśmy zobaczyć bardzo nietypową choinkę. Czerwone, ogromne drzewko było jej wielkim marzeniem, które udało się zrealizować.

Joanna Przetakiewicz pokazała wielkanocne dekoracje domu

Wielkanoc również jest idealnym czasem na to, by zadbać o ciekawy wystrój domu. Projektantka wczoraj pochwaliła się jedną ze świątecznych inspiracji i pokazała, w jaki sposób udekorowała jadalnię i wielkanocny stół. Nie zabrakło oczywiście pięknej porcelany i małych bukiecików z bukszpanu, ale największą ozdobą były gigantycznych rozmiarów różowe jajka, które zdobiły wnętrze.

Dzisiaj gwiazda postanowiła ponownie zainspirować internautów. Tym razem postawiła na typowo wiosenny wystrój. Na stole znalazła się żółto-biała zastawa, złote jajka i sztućce w tym samym kolorze, zielone bukieciki z rzeżuchy, białe baranki oraz mnóstwo świeżych stokrotek, które były najważniejszą ozdobą.

A co powiecie na taki wiosenny stół wielkanocny? – napisała pod nagraniem.

Fani od razu ruszyli z komentarzami. Wszyscy zgodnie twierdzą, że ta aranżacja wielkanocnego stołu zrobiła na nich ogromne wrażenie. Komplementom nie ma końca.

  • Wszystkie Pani aranżacje są zawsze spektakularne, ale z okazji tych świąt wybrałabym dzisiejszą.
  • To się nazywa wiosna podana na stole.
  • Przepięknie.
  • Idealna aranżacja.

A Wam, jak się podobają wielkanocne stoły Joanny Przetakiewicz? Bardziej wiosna, czy jednak różowe jajeczka?


Joanna Przetakiewicz- wielkanocne dekoracje

Joanna Przetakiewicz- wielkanocne dekoracje

Joanna Przetakiewicz- wielkanocne dekoracje

Joanna Przetakiewicz- wielkanocne dekoracje

Joanna Przetakiewicz- wielkanocne dekoracje

Joanna Przetakiewicz- wielkanocne dekoracje

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×