Rinke Rooyens zaszalał w walentynki. Joanna Przetakiewicz dostała prezent, o którym marzy każda kobieta. Co za romantyk!

Rinke Rooyens i Joanna Przetakiewicz

Rinke Rooyens i Joanna Przetakiewicz

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens świętują swoje pierwsze walentynki jako małżeństwo. Z tej okazji Rinke postanowił nieco zaszaleć. Co dostała od niego żona?

Joanna Przetakiewicz po trwającym niemal trzy lata związku z Rinke Rooyensem postanowiła sformalizować łączącą ich relację. Gwiazda posłuchała swojego serca i okazuje się, że była to jedna z najlepszych decyzji w jej życiu. Zakochani rewelacyjnie się ze sobą dogadują, a jesienią zeszłego roku wyjechali do Grecji, by tam przysięgać sobie miłość w obecności rodziny i przyjaciół. Ceremonia odbyła się w luksusowym hotelu, a tego dnia nie tylko panna młoda, ale także wszyscy goście byli ubrani na biało. Dzień przed ceremonią odbyła się kolacja przedślubna.

Gwiazda była bardzo hojna dla swoich fanów i szybko podzieliła się zdjęciami i nagraniami z ceremonii. Mogliśmy zobaczyć, że ołtarza poprowadzili ją jej trzej synowie, a cała uroczystość wyglądała jak z bajki. Joanna miała na sobie piękną i zwiewną białą suknię. Długa, dopasowana w talii, była kwintesencją kobiecości. Na całej długości można było zobaczyć piękne żółte kwiatki. Zdjęcia z wesela zrobiły prawdziwą furorę w sieci, a zakochani tonęli w gratulacjach.

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooynes świętują walentynki

Nie można mieć wątpliwości, że Joannę i Rinke łączy prawdziwe i gorące uczucie. Zakochani cały czas pokazują w sieci kolejne piękne kadry, na których możemy zobaczyć, jak spędzają razem czas. Świeżo upieczeni małżonkowie właśnie obchodzą swoje pierwsze walentynki jako państwo Rooyens. Jest to dla nich bardzo wyjątkowa okazja, dlatego Rinke postanowił obsypać swoją żonę mnóstwem kwiatów.

Joanna pochwaliła się zdjęciem, na którym możemy zobaczyć, jak dosłownie tonie w bukietach różowych róż, a jej mąż klęczy przed nią i wręcza jej jedną czerwoną różę. Ubrana w różową kreację Joanna idealnie dopasowała ją do kwiatów wręczonych przez męża. Właścicielka domu mody La Mania zdecydowała się też na piękne miłosne wyznanie.

Jeśli ktokolwiek już lub jeszcze nie wierzy w miłość, to ja zapewniam, że istnieje! Nigdy w nią nie wątpiłam, a kolejny cudowny fakt jest taki, że miłość życia może zdarzyć się więcej niż raz! Ja to wiem od 3 lat ♥️ @rinkeroyens jak ja Cię kocham, kochanie moje ♥️ Dziękuje za spełnianie moich marzeń każdego dnia. Niektórych nawet nie byłam świadoma 😉 Dziękuje Ci za to, że zawsze mogę na Ciebie liczyć. Kochamy się o siebie troszczyć.

Pod postem nie brakuje ciepłych komentarzy od fanów, którzy są zachwyceni tym, jaką ilością kwiatów Rinke obdarował swoją żonę.

 • Asia, mąż zaszalał!
 • Przepięknie, tylko pozazdrościć.
 • Szaleństwo, ale jakie piękne.
 • Chyba przez całe życie nie dostałam tylu kwiatów. Piękne.

My również jesteśmy pod wrażeniem. Trzeba przyznać, że Rooyens wie, jak podtrzymać temperaturę uczuć w związku.


Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens- Walentynki 2021

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens- Walentynki 2021

Joanna Przetakiewicz rzuca bukietem – film ze ślubu

Joanna Przetakiewicz rzuca bukietem – film ze ślubu

Ślub Joanny Przetakiewicz i Rinke Rooyensa

Ślub Joanny Przetakiewicz i Rinke Rooyensa

Komentarze

 • Gość pisze:

  To jest scenografia do artykuly z Vivy. To oni te kwiety zaaranzowali. Bylo to jeszcze przed Walentynkami.

 • Gość pisze:

  Wydawac tyle kasy na kwiaty które i tak zaraz zwiędną i pójdą do wyrzucenia ???? Nie lepiej przeznaczyc kase na biedne zwierzęta ??????

 • Gośćdana pisze:

  K….rwa , pop…dolone to towarzystwo i to jak , chyba tylko przy sr….niu nie robią zdjęć ale wszystko przed nami , Majdany,Przetakiewicze zróbcie to.szkoda,że nie jestem bogatą bo bym zapłaciła za to.za kasiore by to zrobili

 • Gość2 pisze:

  Stary satyr. A ona obleśna z tymi swoimi wynurzeniami.

  • 🤪🤪🤪🤪🌹 pisze:

   Wspaniale, ze stac ich na taki gest…..szaleństwo……ale czy aż taka ilość kwiatów……to dla mnie zmarnowane koszty…..ale bogatemu wszystko wolno kto im zabroni……🤪🤪🤪🤪🤪🤪

 • Gość pisze:

  Majdan już naśladuje Rinke. Bez naśladowania i ustawek nie mogą już żyć. Życie na pokaz

 • Gość pisze:

  I trzeba było to pokazać całemu światu na insta?? Serio??? Co za czasy. Wszystko na pokaz

 • Gość pisze:

  I dziwnym trafem kiedy mąż wręczał jej różowe róże miala na sobie akurat przypadkiem pasującą różową sukienkę 🙂 Eh, to celebryckie życie na pokaz.

 • Gość pisze:

  Pokazujecie Rodzynków i Przetakiewiczów jak normalsów, a oni normalsami nie są…. miesięcznie zarabiają więcej niż wielu przez rok…. co Wy pokazujecie????? Bo to nawet nie można ubrać w skale zazdrości… bardziej niedowierzania, ze można aż tak marnować pieniądze

 • Gość pisze:

  Przesada i oczywiście wszystko na pokaz.

 • Gość pisze:

  Już się w głowach przewraca z nadmiaru

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×