Szukaj

Joanna Przetakiewicz pochwaliła się widowiskowymi oświadczynami! Będzie ślub?

Joanna Przetakiewicz w ciąży

Joanna Przetakiewicz pokazała swoje oświadczyny

50-letnia piękna Joanna Przetakiewicz , pojawiła się ostatnio ze swoim nowym przyjacielem – Rinke Rooyensem, na imprezie Vogue’a. Tym samym para potwierdziła mediom plotkarskim rzekome przypuszczenia o ich płomiennym romansie. Przypomnijmy bowiem, że od dawna chodziły słuchy, że właścicielka marki modowej La Mania oraz producent telewizyjny – były mąż Kayah są parą.

Warto dodać, że Joanna Przetakiewicz w towarzystwie Holendra tryskała radością, sprawiając wrażenie bardzo zainteresowanej obecnością swojego towarzysza. Rinke również był pod wrażeniem urody Joanny, zatem nawet na chwile nie spuszczał z niej wzroku. Po imprezie prasa kolorowa rozpisywała się na temat potwierdzonego już związku Joanny z Rinke, zatem obecnie wszyscy czekamy na dalszy tok wydarzeń.

Joanna doskonale wie, że jest smakowitym obiektem zainteresowań portali oraz magazynów kolorowych, zatem uroczo dostarcza mediom nowych smaczków. Ostatnio projektantka pojawiła się na evencie, z którego wrzuciła zaskakujące zdjęcie na swój profil.

Joanna pokazała swoje oświadczyny! Przed Joanna klęczał przystojny mężczyzna, który najwyraźniej złożył jej interesującą propozycję towarzyską!

Przyjąć czy odrzucić? – podpisała Joanna swoje zdjęcie.

Niestety musimy ostudzić waszą radość. Śmiałkiem oświadczającym się atrakcyjnej Joannie nie był Rinke! Generalnie nie były to również oświadczyny, a żarty. Zatem Rinke może być spokojny, Joanna nadal jest wolna!

 Czekamy na kolejny krok słynnego łamacza kobiecych serc 🙂

Co na to Rinke Rooyens? Ujawniono kulisy jego związku z Joanną Przetakiewicz!

Jacy oni są szybcy! Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens już podjęli decyzję w sprawie ślubu!

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens pierwszy raz publicznie razem! Czułościom na imprezie „Vogue’a” nie było końca!


Czy Joanna Przetakiewicz ma dobry modowy gust?

×