Joanna Przetakiewicz gotuje pierogi w ociekającej luksusem kuchni. Przysmak podała w jadalni urządzonej po królewsku

Joanna Przetakiewicz pokazała kuchnię i jadalnię

Joanna Przetakiewicz pokazała kuchnię i jadalnię

Joanna Przetakiewicz wpuściła internautów do swojego domu. Bizneswoman gotuje pierogi, a my podglądamy ociekające luksusem wnętrza. 

Joanna Przetakiewicz to polska projektantka oraz dyrektorka kreatywna domu mody La Mania, uważana za jedną z najbogatszych kobiet w Polsce. Ułożyła sobie także życie prywatne. Jest żoną producenta Rinke Rooyensa.

Okazuje się jednak, że stale widniejącej na liście milionerek Przetakiewicz, nie zawsze dobrze się wiodło. W rozmowie z naszą reporterką projektantka opowiedziała o czasach, kiedy miała poważne problemy finansowe.

Taki etap miałam wtedy, kiedy rozstałam się z mężem. Mieliśmy rozdzielność majątkową od początku trwania małżeństwa, w związku z tym, ja z domu wyszłam praktycznie tak, jak stałam z trojgiem dzieci. Musiałam wynająć mieszkanie i poczynić wiele kroków, żeby to życie odbudować. To był moment dla mnie bardzo trudny, bo zainwestowałam wszystkie swoje oszczędności w kolejną firmę, kupiłam mieszkanie w stanie surowym, więc niewiele można było z tym zrobić – powiedziała Jastrząb Post.

Wyznała także, co dają jej pieniądze i gdzie nauczyła się przedsiębiorczości.

To, co kobiecie dają pieniądze to poczucie bezpieczeństwa. Że w sytuacjach kryzysowych da sobie radę, że ma wolność wyboru, że zachowuje swoją godność i nie musi podejmować żadnych decyzji pod wpływem strachu. Ja widziałam to w mojej rodzinie przez wiele lat. Mnie nikt nie nauczył biznesu, ani przedsiębiorczości w domu. Ja po prostu widziałam, co się stało z moją ciotką, która miała swoją firmę, była niezależna. Potem zrezygnowała ze względu na rodzinę, a potem kilka lat później zostawił ją mąż. I ona nagle została totalnie pozbawiona gruntu pod nogami. Ja wiem do czego ją to doprowadziło i to, że teoretycznie wszystko skończyło się dobrze, to ona nigdy nie odzyskała spokoju. To nauczyło mnie, że pieniądze szczęście dają.

Obecnie jednak życie Joanny to kwintesencja luksusu. Przykładem jej dom w Konstancinie. Co za wnętrza!

Joanna Przetakiewicz pokazała kuchnię i jadalnię

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens zdecydowali się wziąć ślub. Od tamtej pory mieszkają w willi, która znajduje się pod Warszawą, a dokładnie w Konstancinie. Projektantka nieraz pokazywała, jak wyglądają wnętrza posiadłości. Tym razem zabrała się za gotowanie pierogów, a my podziwiamy jej kuchnie i jadalnię.

Joanna Przetakiewicz przez lata zajmowała się projektowaniem ubrań. Jednak kilka lat temu rozszerzyła działalność swojej firmy o sprzedaż akcesoriów do wystroju wnętrz. Nic więc dziwnego w tym, że jej dom dopracowany jest w najmniejszym detalu i wyposażony w najmodniejsze meble i dodatki. Nie jest też tajemnicą, że wystrój zmienia się zgodnie z porami roku.

Tym razem w jadalni królują niebieskie dodatki. Czy ma to coś wspólnego z pierogami z jagodami, które przyrządziła pani domu? Przetakiewicz pokazała, jak gotuje przysmak, a my przy okazji podziwiamy jej wielką, luksusową kuchnię i nie mniej stylową jadalnię.

Wnętrza są obszerne i jasne. Luksusowe sprzęty idealnie wkomponowane w starannie dobrane meble. W kuchni w oczy rzuca się czerwona kuchenka, przy której można wygodnie gotować oraz wielka wyspa z wielkim blatem roboczym i dużym zlewem. Nad głową projektantki można dostrzec istną dżunglę.

W jadalni królem jest wielki stół, przy którym rodzina i goście Joanny mogą biesiadować do woli. Zajrzyjcie do naszej galerii.


Joanna Przetakiewicz pokazała kuchnię i jadalnię

Joanna Przetakiewicz pokazała kuchnię i jadalnię

Joanna Przetakiewicz pokazała kuchnię i jadalnię

Joanna Przetakiewicz pokazała kuchnię i jadalnię

Joanna Przetakiewicz pokazała kuchnię i jadalnię

Joanna Przetakiewicz pokazała kuchnię i jadalnię

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×