Joanna Przetakiewicz wzięła luksusową kąpiel przed kamerą w swoim apartamencie w Londynie! Pokazała sporo ciała i była bez makijażu! [WIDEO]

Joanna Przetakiewicz dom

Joanna Przetakiewicz dom

Joanna Przetakiewicz w Londynie – jak mieszka?

Joanna Przetakiewicz może śmiało mówić o wielkim sukcesie. Jej marka La Mania od 2016 roku ma swoje stoisko w jednym z najsłynniejszych domów towarowych świata, londyńskim Harrodsie. Wybór miejsca nie był przypadkowy, bowiem bizneswoman od lat traktuje stolicę Wielkiej Brytanii jak swój drugi dom. Przetakiewicz może pochwalić się apartamentem w luksusowej dzielnicy Belgravia w Londynie.

Ostatnio gwiazda, która swoim, wręcz ociekającym złotem, mieszkaniem, chwaliła się nawet brytyjskiej prasie, zaprosiła do siebie słynnego polskiego makijażystę. Adrian Świderski nagrał urodowy tutorial z Przetakiewicz. Polska projektantka zgodziła się nie tylko na wykonanie perfekcyjnego makijażu przed kamerą, ale też zaprosiła ekipę wideo do swojej łazienki, w której bez skrępowania wzięła kąpiel, opowiadając przy tym o pielęgnacji swojego ciała:

Podstawa to piękna skóra na całym ciele. Peeling ostrymi rękawicami przez 2-3 minuty, potem zimny prysznic i jesteście gotowe – relacjonuje Przetakiewicz pokazując jak należy wykonać wspomnianą czynność. Moja tajna broń to zamrożone baloniki wypełnione wodą, to najlepsze beauty tools jakie świat wymyślił – dodaje.

Łazienka Przetakiewicz jest czerwona, ściany obite są tkaninami w tradycyjnym chińskim kolorze. W pomieszczeniu znajduje się m.in. komoda, która w całości wykonana jest ze szkła. Zdobiona w złote uchwyty, idealnie pasuje do kranu wykonanego z tego samego, szlachetnego kruszcu. Obowiązkowym akcentem są żywe kwiaty i mosiężny żyrandol, który doskonale wpisuje się stylem w klimat XVIII wieku.

A jak Joanna wykonuje swój makijaż i osiąga efekt glow? Tego dowiecie się z poniższego materiału. Naprawdę warto go obejrzeć.

To prawdziwa sensacja! Joanna Przetakiewicz dopiero teraz wyznała, że potajemnie wzięła ślub z Janem Kulczykiem!

Joanna Przetakiewicz pierwszy raz opowiedziała o nowym partnerze z zagranicy! Zaplanowali już nawet ślub!

Odwaga godna podziwu! Anella wystrzeliła swoje działa na Instagramie Joanny Przetakiewicz! Jest odpowiedź!


Joanna Przetakiewicz - mieszkanie w Londynie

Joanna Przetakiewicz - mieszkanie w Londynie

Joanna Przetakiewicz - mieszkanie w Londynie

Joanna Przetakiewicz - mieszkanie w Londynie

Joanna Przetakiewicz - mieszkanie w Londynie

Joanna Przetakiewicz - mieszkanie w Londynie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×