Szukaj
Treść przeznaczona dla dorosłych!

Joanna Przetakiewicz straciła dziewictwo jako 14-latka! Ze szczegółami opowiedziała o swoim pierwszym razie!

Joanna Przetakiewicz zdobyła się na niezwykłą szczerość. Gwiazda, w rozmowie z dziennikarzami jednego z tabloidów, opowiedziała o pierwszym razie. Zobacz, co takiego zdradziła. 
Joanna Przetakiewicz - ma luksusowe życie

Joanna Przetakiewicz - ma luksusowe życie

Joanna Przetakiewicz to projektantka, która cieszy się ogromną popularnością. Zainteresowanie kolorowej prasy wzbudza nie tylko nowymi kolekcjami, ale także życiem prywatnym. Od pewnego czasu gwiazda i producent Rinke Rooyens spotykają się i co jakiś czas goszczą na branżowych imprezach.

To sprawia, że Joanna, co jakiś czas udziela wywiadów, w których dotyka przeróżnych tematów. Tym razem dziennikarzom Faktu opowiedziała o swoim pierwszym razie. Przyznała, że przeżyła go w VIII klasie szkoły podstawowej. Miała wówczas 14 lat. Jak wspomina to doświadczenie?

Smakował nijak, przynajmniej na początku. Miałam cudownego pierwszego chłopaka, była wielka miłość. Każdemu życzę, żeby w ten sposób rozpoczynał swoje miłosne przygody. Natomiast byłam jeszcze wtedy tak niedojrzała, że nie byłam w stanie docenić smaku intymności i erotyki. Dziś wygląda to zupełnie inaczej.

Przetakiewicz dodała, że seksu nie powinno rozpatrywać się przez pryzmat wieku, a partnera, który nam w tym towarzyszy:

Nie mogę powiedzieć, że seks po pięćdziesiątce smakuje lepiej niż kiedyś. Wszystko zależy od tego, z kim to robimy.

Joanna Przetakiewicz – nowy program

Warto dodać, że Joanna w ostatnim czasie skupia się nie tylko na życiu uczuciowym, ale także rozwija swoją karierę. Gwiazda nagrała swój program, do którego zaprasza znanych gości i w rozmowie z nimi podejmuje ważne tematy.  W pierwszym odcinku gościły Kasia Nosowska i Henryka Krzywonos, które opowiedziały o swoich związkach.

W programie nie tylko Joanna jest prowadzącą. Towarzyszy jej partner Rinke Royens, który jak sam przyznał, marzył od wielu lat, by taki talk-show powstał w Polsce. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, program już jesienią zagości w jednej ze stacji telewizyjnych.

Zobacz: Joanna Przetakiewicz nagrała własny program i zaprosiła do niego plejadę gwiazd! Byliśmy na planie jej talk-show! [WIDEO]

Zobacz: Znamy największą sensację jesiennej ramówki! Joanna Przetakiewicz dostała własny program! To może być większy hit niż „Top Model”!

Zobacz: Joanna Przetakiewicz pokazała swój luksusowy apartament w Londynie! Projektantka mieszka jak w bajce!

 


Joanna Przetakiewicz, Rinke Rooyens - Joanna Happy Hour Show

Joanna Przetakiewicz, Rinke Rooyens - Joanna Happy Hour Show

Joanna Przetakiewicz, Rinke Rooyens, Katarzyna Nosowska - Joanna Happy Hour Show

Joanna Przetakiewicz, Rinke Rooyens, Katarzyna Nosowska - Joanna Happy Hour Show

Joanna Przetakiewicz apartament w Londynie - screen TVN

Joanna Przetakiewicz apartament w Londynie - screen TVN "Uwaga. Kulisy sławy

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×