Szukaj

Joanna Przetakiewicz pokazała popisowe danie. Jest proste, smaczne i idealne dla początkujących kucharzy

Joanna Przetakiewicz prosi fanów o pomoc. W związku z kwarantanną musi liczyć sama na siebie, a w jednej kwestii nie czuje się zbyt pewnie. Akcja bizneswoman spotkała się z szerokim odzewem w sieci.
Joanna Przetakiewicz gotuje

Joanna Przetakiewicz gotuje

Joanna Przetakiewicz, podobnie jak inni polscy celebryci, nie zamierza ryzykować zdrowia swojego i swoich bliskich. Gwiazda powstrzymuje się przed spotkaniami towarzyskimi. Zrezygnowała też z diety pudełkowej. W związku z pandemią wirusa SARS-CoV-2 przyłączyła się do ogólnokrajowej akcji #zostańwdomu. W czasie kwarantanny przedsiębiorcza bizneswoman postanowiła nauczyć się gotować.

Joanna Przetakiewicz i jej popisowe danie

Przetakiewicz, jak sama przyznaje, nie potrafi gotować, dlatego najbliższy, wolny od pracy czas chce poświęcić na naukę sztuki kulinarnej.

Projektantka mody prosi swoich fanów, aby w komentarzach na jej profilu podzielili się prostymi przepisami na dania, które można przygotować w maksymalnie kwadrans. Jest to nie tylko chęć spełnienia marzeń o gotowaniu, ale również opcja pomocy tym, którzy nie mogą pochwalić się zbyt wielkimi umiejętnościami w kuchni.

 Kto nauczy mnie gotować? Bardzo proszę, bo ja nie mam pojęcia. Napiszcie mi w komentarzu proste, pyszne przepisy, potem razem wybierzemy najlepszy
Czas przygotowania 10-15 min – napisała bizneswoman

Joanna na start zaprezentowała swoje popisowe danie. Gwiazda przygotowała makaron z prostym sosem. Jej przepis wydaje się banalny. Na danie składają się produkty, które – jeśli nie macie w swoich zbiorach, to bez problemu dostaniecie w sklepie.

Pod postem pojawił się ogrom pomocnych komentarzy. Fanki projektantki podają całą masę sekretnych receptur na bardzo proste potrawy, z którymi poradzi sobie każdy początkujący adept gotowania. Pomysł świetny. Jeśli zechcecie dołączyć do akcji pamiętajcie o hasztagu „kuchnianowejery”.


Joanna Przetakiewicz w luksusowej stylizacji

Joanna Przetakiewicz w luksusowej stylizacji

Joanna Przetakiewicz w różowej kurtce

Joanna Przetakiewicz w różowej kurtce

Joanna Przetakiewicz - okulary

Joanna Przetakiewicz - okulary

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×