Szukaj

Zawstydzająca przeszłość Joanny Przetakiewicz z czasów szkolnych. Orłem to ona nie była

Joanna Przetakiewicz

Joanna Przetakiewicz

Joanna Przetakiewicz jest wzorem do naśladowania. Okazuje się jednak, że stateczna bizneswoman w młodości była bardzo krnąbrna i ściągała na siebie wiele kłopotów. Podzieliła się zawstydzającymi sekretami z przeszłości.

Joanna Przetakiewicz jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych bizneswoman w kraju. Właścicielka domu mody La Mania zbudowała wokół siebie prawdziwe imperium. Jej projekty cieszą się uznaniem w branży, a ona z miejsca zyskała status wielkiej gwiazdy. Ostatnio najwięcej się mówi nie ojej zawodowych poczynaniach, a o życiu prywatnym. To wszystko za sprawą ślubu z Holendrem Rinke Rooyensem.

Para pobrała się za granicą. Joanna chętnie dzieliła się kolejnymi szczegółami z tego wyjątkowego dnia, a pierwsze ślubne zdjęcia, jakie opublikowała na swoim profilu społecznościowym, wywołały spore poruszenie w mediach. Internauci prześcigali się w gratulacjach i komplementach pod adresem małżonków.

Joanna Przetakiewicz nie zdała z klasy do klasy

Przetakiewicz dzięki swojej determinacji i zaradności stała się wzorem dla wielu Polek. Udało jej się z wielkim powodzeniem połączyć karierę w show-biznesie z macierzyństwem. Gwiazda jest dumną mamą trzech synów. Cały czas rozwijała swoją markę i spełniała się w najważniejszej życiowej roli.

Przed fanami projektantka nie ma zbyt wielu tajemnic. Chętnie opowiada o swojej codzienności. W ostatnim wywiadzie zdradziła kilka intrygujących szczegółów ze swojej barwnej młodości. Okazuje się, że jako nastolatka nie była aniołkiem. O wszystkim opowiedziała w rozmowie z portalem Plotek.

Zmieniłam się totalnie w wieku 12 lat. Moje ciało zaczęło się zmieniać, poczułam pierwsze kobiece hormony. Z aniołka i typowej dziewczynki, która chodziła w lakierkach, tańczyła w balecie, bawiła się lalkami i była grzeczna, zmieniłam się o 180 stopni.

W młodości wagarowała, paliła papierosy i nie była częstym gościem w szkolnych murach. Jej oceny na świadectwie były dalekie od dobrych. Podobnie jak Kuba Wojewódzki nie zdała w liceum. Teraz postanowiła opowiedzieć, jakim urwisem była kilkanaście lat temu:

Zaczęłam wagarować z dnia na dzień i palić papierosy w siódmej klasie podstawowej. Nie zdałam w pierwszej klasie liceum do kolejnej, bo wyobraź sobie, w ciągu całego roku byłam na dwóch geografiach i trzech matematykach. Nie lubiłam tych przedmiotów, w związku z czym postanowiłam w nich nie uczestniczyć – wyliczała przed kamerą swoje wybryki.

Okazuje się, że Joanna przeszła ogromną przemianę i ze zbuntowanej nastolatki zmieniła się we wzorową mamę i przebojową bizneswoman, która cały czas pnie się po kolejnych szczeblach kariery. Jej historia to gotowy scenariusz.


Joanna Przetakiewicz - tak wyglądała w młodości

Joanna Przetakiewicz - tak wyglądała w młodości

Joanna Przetakiewicz w młodości

Joanna Przetakiewicz w młodości

Joanna Przetakiewicz w młodości. Jak wyglądała?

Joanna Przetakiewicz w młodości. Jak wyglądała?

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×