Joanna Przetakiewicz zaciąga się dymkiem, rozprawiając o pieniądzach i orgazmach. Polacy są gotowi na taką szczerość?

Zdjęcie (1) Joanna Przetakiewicz zaciąga się dymkiem, rozprawiając o pieniądzach i orgazmach. Polacy są gotowi na taką szczerość?

[1/8] Joanna Przetakiewicz. Screen z Instagrama

Zdjęcie (2) Joanna Przetakiewicz zaciąga się dymkiem, rozprawiając o pieniądzach i orgazmach. Polacy są gotowi na taką szczerość?

[2/8] scena z: Joanna Przetakiewicz, SK:, , fot. Baranowski Michał/AKPA

Zdjęcie (3) Joanna Przetakiewicz zaciąga się dymkiem, rozprawiając o pieniądzach i orgazmach. Polacy są gotowi na taką szczerość?

[3/8] Joanna Przetakiewicz zmienia kolor włosów

Zdjęcie (4) Joanna Przetakiewicz zaciąga się dymkiem, rozprawiając o pieniądzach i orgazmach. Polacy są gotowi na taką szczerość?

[4/8] Joanna Przetakiewicz – ślub Edwarda Miszczaka i Anny Cieślak

Zdjęcie (5) Joanna Przetakiewicz zaciąga się dymkiem, rozprawiając o pieniądzach i orgazmach. Polacy są gotowi na taką szczerość?

[5/8] Joanna Przetakiewicz - WOŚP 2021

Zdjęcie (6) Joanna Przetakiewicz zaciąga się dymkiem, rozprawiając o pieniądzach i orgazmach. Polacy są gotowi na taką szczerość?

[6/8] Joanna Przetakiewicz nowa fryzura

Zdjęcie (7) Joanna Przetakiewicz zaciąga się dymkiem, rozprawiając o pieniądzach i orgazmach. Polacy są gotowi na taką szczerość?

[7/8] Joanna Przetakiewicz

Zdjęcie (8) Joanna Przetakiewicz zaciąga się dymkiem, rozprawiając o pieniądzach i orgazmach. Polacy są gotowi na taką szczerość?

[8/8] Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens pierwsze zdjęcie z sesji ślubnej

Komentarze

×