Szukaj

Joanna Przetakiewicz jest uzależniona od luksusu: „To cała ja!”. Wystarczy spojrzeć na jej sypialnię w Londynie

Joanna Przetakiewicz

Joanna Przetakiewicz

Joanna Przetakiewicz ceni sobie luksusowe życie, którego fragmenty pokazuje w sieci. Niedawno wpuściła internautów do swojej sypialni w londyńskiej posiadłości. Wnętrza robią wrażenie.

Joanna Przetakiewicz szykuje się do ślubu z Rinke Rooyensem. Para planuje się pobrać na początku października, a o tym, że ceremonia się odbędzie, projektantka poinformowała w mediach społecznościowych:

Ten rok jest zaskakujący i niełatwy dla nas wszystkich. Ma też swoje dobre strony, bo wielu pomógł zobaczyć to, co ponadczasowe, co wartościowe i co jest ważne: Kochać siebie i innych. Troszczyć czule. Rozmawiać częściej. Pielęgnować bliskość. Razem z Rinke chcemy się z Wami podzielić naszą radością: KOCHANI Już niedługo zostaniemy mężem i żoną. BO MIŁOŚĆ JEST NAJWAŻNIEJSZA.

Zakochani zaprosili swoich bliskich do Grecji. Termin wydarzenia zbliża się wielkimi krokami, w mediach pojawia się coraz więcej informacji na ten temat. Kolorowa prasa donosi, że świętowanie potrwa aż trzy dni. Panna młoda zaprezentuje światu dwie suknie ślubne: jedną zaprojektuje sama, drugą stworzy dla niej zaprzyjaźniony projektant:

Będę miała dwie suknie. Pierwszą sama zaprojektowałam pod szyldem mojej marki La Mania, druga natomiast będzie… sprowadzana od innego projektanta. Którego? To tajemnica — komentuje Joanna Przetakiewicz w rozmowie z Party.

Chociaż przyszli małżonkowie planują bajkową uroczystość, przez nadmiar obowiązków na razie rezygnują z podróży poślubnej. W tę wybiorą się dopiero za jakiś czas.

Joanna Przetakiewicz pokazuje luksusowe życie. Dlaczego?

Joanna, oprócz przygotowań do ceremonii, nadal jest aktywna w social mediach. Publikuje wybrane fragmenty swojej codzienności, w której nie brakuje luksusu. Przetakiewicz nie planuje tego zmieniać i jak tłumaczy w jednym z wywiadów, nie zamierza ukrywać faktu, że ma pieniądze:

Nie chcę się krępować tym, że kocham luksus. To jestem cała ja! To, że mam być skromna i nie pokazywać niczego, o co ktoś mógłby być zazdrosny, to jest mit, który powstał na bazie komunistycznych przekonań, że wszyscy mamy być szarzy — tłumaczy projektnakta w rozmowie z Plotkiem. 

Projektantka niedawno wpuściła internautów do swojej sypialni, która znajduje się w jej londyńskim apartamencie. Gwiazda bawi się z pieskiem, w oczy rzuca się stylowo wyposażone wnętrze. Widać duże łóżko, które utrzymywane jest w kolorach bieli i czerni. Tuż za nim znajduje się rzeźbiona ściana.

Trzeba przyznać, że pokój robi wrażenie.


Joanna Przetakiewicz chwali się sypialnią

Joanna Przetakiewicz chwali się sypialnią

Joanna Przetakiewicz

Joanna Przetakiewicz

Joanna Przetakiewicz

Joanna Przetakiewicz

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×