Szukaj

Joanna Przetakiewicz jest już w Grecji. Wrzuciła film z imprezy. Wygląda jak nagranie z wesela

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens

Joanna Przetakiewicz i Rinke Royens są już po ślubie. Zakochani sakramentalne tak powiedzieli kilka dni temu w domu projektantki. Huczne wesele miało się odbyć w Grecji. Czy są już po uroczystości. 

Joanna Przetakiewicz to niezwykle zapracowana bizneswoman. Jej dom mody La Mania świetnie prosperuje ubrania, które wychodzą spod jej ręki, cieszą się dużą popularnością wśród klientek. Nie ma się czemu dziwić, ponieważ projektantka ma znakomite wyczucie stylu. Doskonale układa się także jej życie prywatne. Gwiazda od niemal trzech lat jest związana z Rinke Royensem. Chociaż jak wspominała w jednym z wywiadów, znajomi ją przed nim ostrzegali, to ona postanowiła posłuchać głosu swojego serca. Okazuje się, że była to jedna z najlepszych decyzji w jej życiu. Zakochani rewelacyjnie się dogadują. W sieci pojawia się mnóstwo ich wspólnych zdjęć, na których pokazują, jak spędzają czas we dwoje.

Ostatnio wszystkich fanów zelektryzowała wiadomość o ślubie tych dwojga. Kilka dni przed ceremonią projektantka twierdziła, że sakramentalne tak zakochani powiedzą sobie w Grecji.

Ślub odbędzie się już za kilka tygodni w Grecji, na pewno nie będziemy go nigdzie transmitować na żywo. Chcemy przeżywać ten dzień w prywatnej atmosferze, w zamkniętym gronie, dlatego nie chcemy zdradzać konkretnej daty. Gdy już będzie po wszystkim, na pewno podzielimy się szczegółami.

Zaledwie kilka dni po tej deklaracji w social mediach pojawiło się zdjęcie ze ślubu pary, który odbył się w domu projektantki w Polsce.

Para cały czas planuje jednak urządzić przyjęcie weselne w Grecji.

Joanna Przetakiewicz już po weselu w Grecji?

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens kilka dni temu zostali mężem i żoną. Nie zmienili jednak planów co do tego, aby świętować ten ważny dzień w Grecji. Para chce tam zaprosić wszystkich swoich weselnych gości. Nawet pandemia koronawirusa nie może pokrzyżować tych planów. Jak dowiedział się portal Pudelek, wesele ma się odbyć już w ten weekend, a wszyscy goście przejdą testy na obecność koronawirusa, by czuć się bezpiecznie.

Joanna sfinansowała wszystkim gościom testy na koronawirusa przed lotem na greckie wesele. Lecą prywatnym samolotem w ten weekend. Ślub zrobiła tu, w Polsce, bo konsul nie chciał lecieć na wyspę z powodu koronawirusa. Część gości zrezygnowała ze strachu przed koroną. Joanna stresowała się, że event jej życia się wali, dlatego robi wszystko, żeby goście czuli się bezpiecznie i dopisali – podaje źródło „Pudelka”.

Informator portalu podał również nazwiska gości, którzy potwierdzili swoją obecność na uroczystości.

Na ten moment obecność potwierdzili Jerzy Starak i Anna Woźniak-Starak oraz Kayah. Te osoby mają negatywne wyniki. Oczywiście, żel dezynfekujący będzie na pokładzie – zdradza informator w rozmowie z Pudelkiem.

Na swoim profilu właścicielka domu mody La Mania udostępniła właśnie filmik, po którym można wnioskować, że znowu zrobiła wszystkim niespodziankę. Joanna biegnie w lekkiej, zwiewnej sukience trzymając w dłoniach balony w kształcie serca. Być może uroczystość w Grecji już się odbyła.

 

 

 


Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens- urodziny La Manii

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens- urodziny La Manii

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens - urodziny La Manii

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens - urodziny La Manii

Joanna Przetakiewicz - imieniny

Joanna Przetakiewicz - imieniny

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×