Szukaj

Ślub Joanny Przetakiewicz i Rinke Rooyensa. Tłum gwiazd świętuje razem z nimi – Mucha, Siwiec, Cleo

Gwiazdy gratulują ślubu Przetakiewicz

Gwiazdy gratulują ślubu Przetakiewicz

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens są już po ślubie. Gwiazdy w komentarzach pod postem z ceremonii składają im gratulacje. Wśród nich Anna Mucha, Natalia Siwiec i Cleo. Kto jeszcze?

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens to jedna z najbardziej wpływowych par polskiego show-biznesu. Ona zarządza znaną na całym świecie firmą modową, on jest właścicielem i prezesem potężnego przedsiębiorstwa mediowego.

Para poznała się w 2011 roku, jednak wtedy połączyły ich jedynie sprawy biznesowe. Cztery lata później spotkali się na Balu Dziennikarzy. Po trzech latach Joanna postanowiła zaprosić go na swoje 50. urodziny i od tego zaczęła się ich wspólna historia. Aktualnie para jest już po bajecznym ślubie w Grecji.

Gwiazdy składają gratulacje Joannie Przetakiewicz

Ślub dwojga ukochanych odbył się w sobotę. Świeżo upieczona mężatka dziś postanowiła podzielić się swoim szczęściem na Instagramie. Opublikowała piękne zdjęcia z uroczystości, które zaparły dech w piersiach nie tylko jej obserwatorów, ale również przyjaciół z show-biznesu. To właśnie oni pośpieszyli z gratulacjami.

Pamiętasz szampan i sekrety? Tak zaczęła się nasza historia. Tajemnicą. Namiętnością. Zaczęła się nasza bajka 1001 nocy, obsypana tysiącem róż i setkami baloników – napisała Joanna pod postem przedstawiającym zdjęcia z uroczystości.
View this post on Instagram

Pamiętasz szampan i sekrety? Tak zaczęła się nasza historia. Tajemnicą. Namiętnością. Zaczęła się nasza bajka 1001 nocy, obsypana tysiącem róż i setkami baloników. Jak ty umiesz mnie wzruszać! I rozpieszczać. Słowami, które dla mnie składasz z czułością. Codzienną troską albo ćwiczeniem na głos na ulicach Londynu I will never love again – słyszałam z okna ten śpiew – nie wiedziałam, że to ty…a ty ćwiczyłeś, żeby stanąć potem na scenie teatru, zaśpiewać to przy akompaniamencie orkiestry dla jedynego widza, wzruszonego do łez widza – dla mnie. Dziękuję ci za MIŁOŚĆ ♥️ Za bezmiar czułości. Za wzruszenia. Za twoją troskę. Jesteś moim mężczyzna, moim przyjacielem, sercem ognia i źródłem światła. Dajesz mi siłę i pozwalasz zostać kruchą. Dajesz mi życie pełnią życia. Dziękuję, że pomagasz mi się spełniać. Dziękuję, jesteś wspaniałym przyjacielem dla moich trzech synów ♥️♥️♥️ Dziekuje za to, że uwielbiają cię wszyscy moi bliscy, tak łatwo cię uwielbiać. Tak łatwo Cię kochać… ♥️Ślubuję być z tobą w słoneczne i pochmurne dni. Cieszyć się zdrowiem, wspierać w chorobie. ♥️Ślubuję cię kochać nieprzerwanie… ♥️Ślubuję być twoją żoną Być z tobą, przy tobie, dla ciebie, RAZEM. NA ZAWSZE #vows #wedding #lovetoloveyou #justmarried

A post shared by Joanna Przetakiewicz (@joannaprzetakiewicz) on

W komentarzach pojawiło się wiele komentarzy od znanych osób. Zobaczcie, kto pogratulował młodej parze:

  • Piękna miłość – napisała Sara Boruc.
  • Cudowni !!!! Bądźcie szczęśliwi ! Razem – skomentowała Anna Mucha.
  • Pięknej miłości na zawsze i zawsze pięknej codzienności – dodała Anita Werner.
  • Ale cudownie! Żeby zawsze tak było! – napisała Natalia Siwiec.
  • Na zawsze… – opublikowała komentarz Małgorzata Rozenek.

Oprócz nich życzenia złożyli także Łukasz Jemioł, Anna Skura, Cleo, Monika Chwajoł, Katarzyna Zielińska, Hanna Zdudziewicz, Kasia Kolenda-Zaleska, Magda Mołek, Chodakowska Ewa i wiele innych. Oczywiście pośród tych wszystkich gratulacji, nie zabrakło również ciepłych słów od fanów pary.

 


Cleo gratuluje Przetakiewicz

Cleo gratuluje Przetakiewicz

Sara Boruc gratuluje Przetakiewicz

Sara Boruc gratuluje Przetakiewicz

Anna Mucha gratuluje Przetakiewicz

Anna Mucha gratuluje Przetakiewicz

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×