Ostrzegali Joannę Przetakiewicz przed Rinke Rooyensem. Na co zwracali uwagę, by uważała?

Joanna Przetakiewiecz z Rinke Rooyensem

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens stworzyli piękną parę. Bizneswoman powiedziała jednak, że wielu nie wróżyło im długiej relacji, ze względu na opinię kobieciarza, jaką cieszył się producent. 

Joanna Przetakiewicz żyje jak w bajce, spełnia swoje marzenia, prowadzi świetnie prosperujące biznesy, a do tego wszystkiego jest zakochana po uszy. Od ponad roku jest w związku z Rinke Rooyensem, holenderskim producentem telewizyjnym, którego majątek należy liczyć w milionach.

Zobacz: Joanna Przetakiewicz hucznie świętuje 49. urodziny Rinke Rooyensa! Takich gorących życzeń holenderski amant nigdy wcześniej nie słyszał! [WIDEO]

Joanna Przetakiewicz – przed czym ją ostrzegano, zanim związała się z Rinke Rooyensem?

Joanna Przetakiwicz i Rinke Rooyens stworzyli jedną z najbardziej malowniczych par polskiego show biznesu. Widać, że bardzo dobrze czują się w swoim towarzystwie i są bardzo szczęśliwi. Okazuje się jednak, że znajomy bizneswoman ostrzegali ją przed producentem i tylko temu, że zaufała swojej intuicji, stworzyli związek i do dzisiaj są razem.

Nie poświęciłabym pięciu sekund komuś, kto jest playboyem, bawi się kobietami. To wybitnie asexualne, niemęskie typy. A o nim krążyły niechlubne opinie. Usłyszałam od kilku znajomych „Uważaj na niego,on jest jakiś dziwny”. Ludzie często ferują wyroki o innych, chociaż wcale ich nie znają. Odpowiadałam: Mam swoją intuicję…” o początkach naszej relacji z @rinke w bardzo prywatnym wywiadzie w najnowszym numerze @pani_magazyn – napisała na swoim Instagramie Przetakiewicz.

Mimo niechlubnych opinii o Rinke, Joanna dała sobie i jemu szansę, nie poszła za głosem ludzi, którzy, niestety często, wydają werdykty, bez znajomości tematu. Po raz kolejny okazuje się, że dojrzałość i mądre decyzje, to mocna strona bizneswoman.

Zobacz: Joanna Przetakiewicz przywitała wiosnę w wersji topless! Pokazała także swoje nagie pośladki! Tak wygląda szczęśliwa 50-tka!

Jak Joanna Przetakiewicz dba o związek?

W wielu wywiadach Przetakiewicz mówi o tym, że o relację trzeba dbać. O swojej z producentem opowiedziała kiedyś naszej reporterce. Zwierzyła się wtedy, że trzyma się 4 złotych zasad, które są potrzebne, żeby w związku utrzymać temperaturę i stabilność. Powiedziała:

Kiedy patrzę na Rinke, który przygotowywał róże, kąpiel, mówi do mnie w taki, a nie inny sposób, po prostu się troszczy i opiekuje, to nie ma nic bardziej inspirującego i bardziej kręcącego dla kobiety niż taka, a nie inna postawa. (…) On, jako reżyser i producent, ma dużo więcej pomysłów niż ja. Nasz podział jest taki, że on dba o tą szaleńczą stronę: niespodzianki, zaskoczenia. Ja natomiast dbam o takie życie codzienne, niespodzianki i taką troskę. Według psychologów mężczyźni potrzebują tylko czterech rzeczy: spokoju, jedzenia, seksu i docenienia. Czyli podziwu. Staram się wszystkie te cztery zapewniać.

Życzymy wielu lat w szczęściu, a dobre rady Joanny Przetakiweicz może należy wziąć sobie do serca?

Zobacz: Tego jeszcze nie było! Joanna Przetakiewicz wystrojona jak Jennifer Lopez zdradza pikantne tajemnice swojego romansu z Rinke Rooyensem!


Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens – najpiękniejsze pary na Balu TVN 2019

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens – najpiękniejsze pary na Balu TVN 2019

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens – pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens – pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka

Komentarze

  • ewa,pl pisze:

    przetakiewicz,wy,pasujecie,do,siebie,z,rinke,z,kaja,nie,hociasz,kaje,bardzo,lubie,a,te,co,mial,dotej,pory,to,tesz,nie,pasowala,zadna,do,niego,poprostu,trafil,swuj,na,swego,aska,powiem,ci,jedno,nie,wtracaj,sie,do,polityki,ani,do,tyh,lisbijuw,one,sa,ohydne,im,nie,hodzi,zeby,rzad,upadl,a,ja,uwarzam,ze,rzad,jest,dobry,a,to,wszystko,jest,nienarmalne,

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×