Szukaj

U Antka Królikowskiego i Joanny Opozdy niby wszystko jest super, poza jednym. Pojawiła się zazdrość

Joanna Opozda i Antek Królikowski

Joanna Opozda i Antek Królikowski

Joanna Opozda, jak się okazuje, jest nie tylko zazdrosna o to, że Julia Wieniawa jest byłą partnerką Antka Królikowskiego, ale także o to, że jest bardziej rozchwytywaną aktorką.

Joanna Opozda i Antek Królikowski spotykają się od zaledwie kilku miesięcy, a Asia już zdążyła całkowicie zawładnąć sercem młodego aktora. Początkowo ukrywali relację, ale z czasem przestali to robić i wspólnie zadebiutowali na salonach, wrzucają wspólne zdjęcia do sieci, a także przez trzy dni uczestniczyli w Festiwalu Piosenki Polskiej i Czeskiej w Kudowie-Zdroju.

Gdy wydarzenie dobiegło końca, spakowali walizki i polecieli w ciepłe kraje. Wybrali się na urlop na południe Europy, którym chwalą się na Instagramie. Publikują zdjęcia lokalnych potraw, które próbują, serwują piękne widoki zabytków, a także dzielą się romantycznymi zdjęciami. Antek pokazał też zdjęcie Joasi, które ma na tapecie swojego telefonu, a jakiś czas temu Pudelek donosił, że postawiła mu ultimatum i wszystkie fotki z byłymi dziewczynami mają zniknąć z jego social mediów.

Joasia ma obsesję na punkcie Julki. Kazała usunąć Antkowi stare zdjęcia z Wieniawą z Instagrama i romantyczny film do piosenki „Nie muszę”, który zrobił dla niej, kiedy się rozstawali. To samo stało się z Kasią Dąbrowską, z którą zdjęcia też już zniknęły z profilu Antka. To wszystko po prostu sprawka Joanny – mówił informator.

Jednak nie tylko o dawną relację z Wieniawą jest zazdrosna Asia.

Joanna Opozda zazdrości kariery Julii Wieniawie

Antek bardzo zaangażował się w nową relację, ale też wierzy, że jego ukochana ma niewykorzystany potencjał i stara się jej pomoc w karierze. Chce dla niej wielkiej roli, najlepiej u swoim boku. Sama Joasia także uważa, że jej kariera mogłaby nabrać rozpędu.

Jak się okazuje, nie tylko dawna relacja Królikowskiego z Julią Wieniawą jest solą w oku Opozdy. Zazdrości jej także kariery.

Joasia zazdrości trochę Julii, że ma tak dużo propozycji reklamowych. Chciałaby trochę pójść tą drogą. Jej prawie 300 tysięcy followersów na Instagramie na to pozwala – twierdzi osoba z otoczenia aktorki i dodaje – Czuje, że ma niewykorzystany potencjał. Mogłaby reklamować ubrania, kosmetyki, usługi związane z branżą beauty. Tym bardziej, że jej rola w serialu „Barwy szczęścia” właśnie została rozbudowana i po wakacjach będzie więcej jej bohaterki. A serial jest przecież nadawany w prime time – mówi informator Pudelka.

Joanna ma spore ambicje. Nie chce być postrzegana wyłącznie jako dziewczyna Antka Królikowskiego.

To nie jest tak, że Joasia jest tylko dziewczyną Antka, ma swoje sukcesy i chciałaby je lepiej wykorzystać – kontynuuje źródło portalu.

Obawiamy się, że nie tylko Joanna Opozda chciałaby powtórzyć sukces Julii Wieniawy, która może przebierać w propozycjach. Czy jej się to uda?


Julia Wieniawa na planie Top Model

Julia Wieniawa na planie Top Model

Joanna Opozda i Antek Królikowski

Joanna Opozda i Antek Królikowski

Joanna Opozda odpoczywa na wakacjach z Antkiem Królikowskim

Joanna Opozda odpoczywa na wakacjach z Antkiem Królikowskim

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×