Ciężarna Joanna Opozda i Antek Królikowski zaszaleli w jacuzzi. Wideo szybko usunęli, ale mamy screeny. Było gorąco

Antek Królikowski i Joanna Opozda

Antek Królikowski i Joanna Opozda

Joanna Opozda spędziła upojne chwile z Antkiem Królikowskim w jacuzzi. Małżonkowie nieźle zaszaleli. Mamy zdjęcia.

Joanna OpozdaAntek Królikowski w sierpniu tego roku stanęli na ślubnym kobiercu. Kilka tygodni później aktorka wystosowała oficjalny komunikat, w którym potwierdziła, że spodziewa się dziecka. Wcześniej podobne informacje ukazywały się w mediach, jednak ona nie komentowała plotek. Dopiero po czasie przyznała, że wraz z mężem czekali, na to, aż ciąża wejdzie w bezpieczny okres.

W rozmowie z Jastrząb Post Opozda przyznała, że z uwagi na błogosławiony stan, musiała nieco zwolnić tempo i odrzucić kilka intratnych propozycji zawodowych. Decyzja ta była podyktowana problemami zdrowotnymi i złym samopoczuciem.

Ciąża jest dla mnie bardzo trudnym czasem. Większość przeleżałam w łóżku. 3 razy patologia ciąży. Także ciężko mi znosić ten błogosławiony stan. Ja o tym nie opowiadam za bardzo, bo nie mam na to ani ochoty, ani czasu. Cieszę się, że dzisiaj jestem tutaj i czuję się dobrze, że jakoś wyglądam – wyznała.

Cały wywiad możecie obejrzeć poniżej.

Wszystko wskazuje jednak na to, że Joanna powoli wraca do pełni sił. Dowodem na to może być nagranie, które udostępniła w sieci.

Joanna Opozda szaleje z Antkiem w jacuzzi

Opozda od początku ciąży mogła liczyć na wsparcie męża, który, jak przyznała, świetnie znosił jej wahania nastroju. Antek okazał się dla niej wielkim wsparciem i mimo licznych kłótni, nie szczędzi komplementów pod jej adresem.

Mimo że aktor przez cały czas występuje w nowych produkcjach, każdą wolną chwilę stara się spędzać z żoną. Joanna pochwaliła się w sieci nagraniem z ich wspólnej kąpieli w jacuzzi. Małżonków ani na chwilę nie opuszczał dobry humor. Królikowski tylko czekał na moment, w którym będzie mógł zbliżyć się do żony i dać jej namiętnego buziaka w policzek, co za każdym razem wywoływało uśmiech na jej twarzy.

Aktorka po kilku minutach od publikacji usunęła z Instastory wspomniane nagranie. Niewykluczone, że podjęła tę decyzję po tym, jak uświadomiła sobie, że kwestia korzystania z jacuzzi w ciąży budzi wiele kontrowersji.

Zdjęcia z namiętnych chwil Opozdy i Królikowskiego znajdziecie w naszej galerii.


Joanna Opozda, Antek Królikowski

Joanna Opozda, Antek Królikowski

Joanna Opozda, Antek Królikowski

Joanna Opozda, Antek Królikowski

Joanna Opozda, Antek Królikowski

Joanna Opozda, Antek Królikowski

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×