Joanna Opozda z przytupem wraca do pracy. Na takie warunki mogą liczyć tylko największe gwiazdy Hollywood!

Joanna Opozda

Joanna Opozda

Joanna Opozda wraca do pracy. Producenci zapewnili jej naprawdę przyzwoite warunki. Przede wszystkim zadbano o komfort małego Vincenta.

Joanna Opozda pierwsze kroki w aktorstwie stawiała w formacie Pierwsza miłość, w którym wcieliła się w postać Jowity. W ostatnim czasie jest o niej głośno głównie w kontekście konfliktu z Antkiem Królikowskim. Rodzice Vincenta walczą ze sobą o opiekę nad nim. Asia twierdzi, że ojciec chłopca nie łoży pieniędzy na jego utrzymanie i nie interesuje się nim.

Alimenty zarządził sąd, nie ja. Przyjrzał się Twoim zarobkom i ustalił odpowiednią kwotę. Gdybyś był przyzwoitym człowiekiem i płacił alimenty na czas, komornik nie zająłby Twojego konta, to chyba oczywiste. Ile razy próbowałam się z Tobą dogadać? Ile razy mój prawnik próbował się z Tobą skontaktować? O prawdziwym życiu nie masz wielkiego pojęcia, prawdziwe życie to nie jest wieczna impreza. Nigdy nie zmieniłeś naszemu dziecku pieluchy, nigdy nie wstawałeś do niego w nocy, nie kąpałeś go. Za to, kiedy nasz synek miał dwa miesiące, przyniosłeś mu kostkę Rubika i pytałeś, czy może jeść pierogi, więc jakim Ty jesteś ojcem? – kilka tygodni temu zwróciła się do niego w wystąpieniu na Instastory.

Na szczęście ex-partnerzy nie żyją samym sporem. Aktorka powoli wraca do pracy. Na początku tego miesiąca poinformowała, że zobaczymy ją w nowym filmie. Zagra w nim u boku Mateusza Banasiuka Szymona Gonery.

To już pewniak! Razem z @mateuszbanasiuk i Szymonem Gonerą, zaczynamy prace nad nowym filmem – pochwaliła się.

Joanna Opozda ma zapewnione specjalne warunki w pracy

Mama Vincenta więcej na temat powrotu do pracy opowiedziała w wywiadzie dla magazynu Party. Jak się okazuje, zagra w filmie pt. Wieczór kawalerski. Producenci zadbali o to, aby mogła zabierać na plan kilkumiesięcznego synka.

Podczas zdjęć będę miała prywatny kamper, więc synek będzie ze mną na planie – wyjawiła.

Chłopcem będą się w tym czasie zajmowały jej mama i siostra.

Raczej mało która gwiazda może liczyć na takie przywileje!


Joanna Opozda pokazała syna

Joanna Opozda pokazała syna

Joanna Opozda pokazała syna

Joanna Opozda pokazała syna

Joanna Opozda spędza czas z synkiem w dzień rocznicy ślubu z Królikowskim

Joanna Opozda spędza czas z synkiem w dzień rocznicy ślubu z Królikowskim

Komentarze

 • Gość5ssz pisze:

  Po co pokazuje dziecko bez twarzy, skoro nie chce go pokazać? Wystarczy nie wstawiać zdjęć wogóle i będzie spoko.

  • Gość pisze:

   To się nazywa przyjemne z pożytecznym. Przyjemnie zrobić zdjęcie, pożytecznie chroniąc dziecko. Co w tym złego?

 • Gość Toja pisze:

  I dobrze ,że pracuje i nie myśli o tym palancie i jego kochanicy.Moze liczyć na mamę i siostrę,które naprawdę fajnie się zachowują nie udzielając się w mediach podczas afer z Królikami.

  • Gość pisze:

   nareszcie , praca pomoże jej w jej obsesji na punkcie byłego , który nie jest żadnym palantem , tylko przystojnym , młodym facetem . Jakby był palantem , to by za niego nie wychodziła . Mężczyźni nie zmieniają się po ślubie , to wie każdy. Jeżeli był palantem przed ślubem , mogła za niego nie wychodzić , zaoszczędziłaby mnóstwo forsy na następny ślub z NIE-PALANTEM . Nienawidzę okropnie słowa kochanicy , na kochanki to się chodziło w dawnych czasach a wracało się do zony robiącej na drutach .

  • Gość pisze:

   To jest taki palant , który pokazał prawdziwe oblicze po ślubie. Skąd miałaby wiedzieć, jakim ojcem będzie? To właśnie po ślubie wychodzą na jaw nasze wady, przyzwyczajenia, tylko dojrzali ludzie potrafią iść na kompromis i przystosować się do nowej rzeczywistości..

  • Gość pisze:

   he he dojrzali mężczyźni !!! udowodnione jest ze mężczyzna rozwija się tylko do 18 roku życia , zawsze jest dzieckiem i uwielbia zabawki w jakiejkolwiek postaci , czy to piłka nożna , czy dziewczyny , czy żona

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×