Joanna Opozda w złotej kreacji zaprezentowała się jak księżniczka. Opis daje szerokie pole do interpretacji. Kogo „poszukuje”…?

Joanna Opozda

Joanna Opozda

Joanna Opozda pokazała się w pięknej, złotej kreacji. Wyglądała jak księżniczka. Opisem fotografii tylko podgrzała emocje fanów. Co w nim zawarła ulubienica widzów?

O Joannie Opoździe zrobiło się o niej głośno za sprawą roli Jowity w serialu Pierwsza miłość. W kolejnych latach wystąpiła w innych produkcjach. Karierę ograniczyła po tym, gdy latem ubiegłego roku wzięła ślub z Antkiem Królikowskim i ogłosiła ciążę. Jej syn, Vincent, przyszedł na świat w lutym. Jego rodzice rozstali się krótko przed porodem.

Dotychczas Asia i Antek milczeli na temat swoich relacji. Dopiero kilka dni temu była partnerka oskarżyła ojca swojego dziecka o to, że nie łoży pieniędzy na jego utrzymanie i nie interesuje się nim. Zwróciła się do niego na Instastory:

Alimenty zarządził sąd, nie ja. Przyjrzał się Twoim zarobkom i ustalił odpowiednią kwotę. Gdybyś był przyzwoitym człowiekiem i płacił alimenty na czas, komornik nie zająłby Twojego konta, to chyba oczywiste. Ile razy próbowałam się z Tobą dogadać? Ile razy mój prawnik próbował się z Tobą skontaktować? O prawdziwym życiu nie masz wielkiego pojęcia, prawdziwe życie to nie jest wieczna impreza. Nigdy nie zmieniłeś naszemu dziecku pieluchy, nigdy nie wstawałeś do niego w nocy, nie kąpałeś go. Za to, kiedy nasz synek miał dwa miesiące, przyniosłeś mu kostkę Rubika i pytałeś, czy może jeść pierogi, więc jakim Ty jesteś ojcem?

Później pochwaliła się sukcesem. Dodała wpis, z którego wynika, że rozpoczyna prace nad nowym filmem. Ma w nim zagrać z Mateuszem Banasiukiem.

Joanna Opozda w złotej kreacji. Co przekazała fanom?

W czwartek wieczorem piękność zapozowała w złotej sukni. Kreacje sięga aż do ziemi i jest przewiązana paskiem. Do tego looku dobrała buty na wysokim obcasie. Pod fotografią znalazł się nietypowy opis:

Poszukiwania czas zacząć.

Trudno powiedzieć, o co w nim chodzi. Może ma jakiś związek ze wspomnianym wcześniej filmem…? Niewykluczone zresztą, że zdjęcie wykonano na jego planie. Nową fotografię zobaczycie pod artykułem.

Lubicie podziwiać na ekranie Joannę Opozdę?


Joanna Opozda w złotej kreacji

Joanna Opozda w złotej kreacji

Joanna Opozda

Joanna Opozda

Joanna Opozda

Joanna Opozda

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×