Talia osy, długie nogi… Joanna Opozda kusi na nowym zdjęciu. Reaguje Marcin Hakiel. Nie przeszedł obojętnie wobec jej urody

Marcin Hakiel reaguje na zdjęcie Joanny Opozdy

Marcin Hakiel reaguje na zdjęcie Joanny Opozdy

Joanna Opozda pokazała się w cudnej stylizacji. To, że wyglądała jak milion dolarów, to mało powiedziane. Obojętnie wobec jej urody nie przeszedł Marcin Hakiel.

Joanna Opozda w ostatnim czasie zmaga się z wieloma zawirowaniami w swoim życiu. Latem ubiegłego roku poślubiła Antka Królikowskiego. Wkrótce potem ogłosili, że aktorka jest w ciąży. Ich syn, Vincent, przyszedł na świat w lutym. Wkrótce potem wyszło na jaw, że rodzice malucha się rozstali, a  jego ojciec miał wejść w nowy związek.

Potem mały Vincent zachorował i trafił do szpitala.

Moi drodzy.
Macie do mnie sporo pytań a ja od dłuższego czasu milczę – staram się skupiać przede wszystkim na moim największym szczęściu, Vinim.
Niestety wczoraj u mojego miesięcznego synka zdiagnozowano poważną infekcję, rano miał straszną gorączkę i najbliższy czas spędzimy w szpitalu na oddziale patologii noworodka – pisała wówczas w social mediach Joanna.

Sytuacja na szczęście się ustabilizowała. Opozda przekazała ostatnio, że synka czekają jeszcze bolesne badania. W komentarzu pod jednym z jego zdjęć napisała, że wierzy, iż będzie dobrze.

Aktorka wróciła też do pracy, a także jest bardzo aktywna w social mediach. Tam opublikowała zdjęcie, wobec którego nie da się przejść obojętnie.

Joanna Opozda w świetnej stylizacji. Marcin Hakiel reaguje

Joanna Opozda dodała fotkę zrobioną prawdopodobnie podczas sesji lub na planie zdjęciowym. Ma na sobie szerokie spodnie w drobną kratkę, z wysokim stanem, biały T-shirt i długi skórzany płaszcz. Całość uzupełniła pięknym makijażem. Włosy pozostawiła rozpuszczone. Patrząc, na aktorkę, trudno uwierzyć, że zaledwie trzy miesiące temu została mamą. Fotografia wyeksponowała długie nogi aktorki i talię osy, którą podkreślił odpowiedni top.

Kocham takie stylizacje – napisała.

Pod postem nie brakuje komentarzy.

  • Pięknie.
  • Ale hottówa!
  • Myślę, że nawet gdyby Pani ubrała worek na siebie, też wyglądałaby pięknie.
  • Nasza Polska BB.
  • Jesteś piękna – piszą internauci.

Wiele osób z branży zostawiło pod zdjęciem polubienie. Wśród nich był także Marcin Hakiel, któremu najwyraźniej stylizacja Asi wpadła w oko.


Joanna Opozda w pięknej stylizacji

Joanna Opozda w pięknej stylizacji

Joanna Opozda w pięknej stylizacji - reaguje Marcin Hakiel

Joanna Opozda w pięknej stylizacji - reaguje Marcin Hakiel

Marcin Hakiel

Marcin Hakiel

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×