Joanna Opozda pokazała ciążowy brzuszek w salonie tajskiego masażu. Już można odliczać czas do porodu

Joanna Opozda

Joanna Opozda pokazała ciążowe krągłości podczas wizyty w salonie masażu tajskiego. Jak wygląda przyszła mama?

Joanna Opozda jest w ciąży. Kolorowa prasa od dawna spekulowała na temat odmiennego stanu aktorki, ale zarówno ona, jak i jej mąż, Antoni Królikowski, nie komentowali pogłosek. Przerwali jednak milczenie i wydali w tej sprawie oficjalne oświadczenie. Przekazali, że w ich życiu szykuje się niemała rewolucja:

Tak, to prawda spodziewamy się dziecka. Jesteśmy z tego powodu niezwykle szczęśliwi. Z uwagi na trudne okoliczności zdrowotne, a także nasze przekonanie, że dom ma prawo pozostać domem i w tak specjalnym czasie potrzebny jest przede wszystkim spokój i najbliżsi, świadomie nie podawaliśmy sami informacji o ciąży do wiadomości publicznej.

Już wiadomo, że na świecie pojawi się chłopiec. Małżonkowie z niecierpliwością oczekują jego narodzin. Tymczasem Asia stara się jak najwięcej odpoczywać. W sieci podzieliła się wizytą w salonie masażu tajskiego i zdjęciami zaokrąglonego brzuszka.

Joanna Opozda w salonie masażu. Jak wygląda w ciąży?

Aktorka bardzo o siebie dba. Skupiła się na tym, żeby jak najwięcej się relaksować i przygotować się jak najlepiej do porodu i nowej życiowej roli. Wyeliminowała z diety kofeinę, o czym poinformowała w social mediach i robi wszystko, żeby maleństwo rosło zdrowo. Jest to dla niej bardzo ważne, zwłaszcza że początki ciąży nie należały do łatwych.

Przyznała to w obszernym poście, pisząc, że początek tego wyjątkowego stanu był dla niej niezwykle trudny i chciała jak najdłużej zatrzymać tę informację dla siebie. Niestety bez jej wiedzy trafiła ona do mediów.

[…] Z uwagi na trudne okoliczności zdrowotne, a także nasze przekonanie, że dom ma prawo pozostać domem i w tak specjalnym czasie potrzebny jest przede wszystkim spokój i najbliżsi, świadomie nie podawaliśmy sami informacji o ciąży do wiadomości publicznej. Niestety, wbrew naszej woli i bez naszej wiedzy, została ona upubliczniona, a w ostatnich dniach stała się – wraz z wieloma insynuacjami dotyczącymi życia prywatnego […]. Mamy nadzieję, że za kilka miesięcy będziemy mogli podzielić się z Państwem naszym szczęściem. Dziś jednak zdrowie naszego dziecka jest dla nas najważniejsze – by móc je chronić, musimy mu zapewnić spokój.

Obecnie jednak już nie ukrywa swojego szczęścia. Brzuszek rośnie, a Asia wybrała się na tajski masaż. W relacji na Instagramie przyznała, że to jej ulubione miejsce i zaprezentowała krągłości. Zdaje się, że można już zacząć odliczać dni do porodu. Zajrzyjcie do naszej galerii.

 


Joanna Opozda na masażu

Joanna Opozda na masażu

Joanna Opozda i Antek Królikowski

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×