Joanna Opozda pokazała ciążowy brzuszek w salonie tajskiego masażu. Już można odliczać czas do porodu

Joanna Opozda

Joanna Opozda

Joanna Opozda pokazała ciążowe krągłości podczas wizyty w salonie masażu tajskiego. Jak wygląda przyszła mama?

Joanna Opozda jest w ciąży. Kolorowa prasa od dawna spekulowała na temat odmiennego stanu aktorki, ale zarówno ona, jak i jej mąż, Antoni Królikowski, nie komentowali pogłosek. Przerwali jednak milczenie i wydali w tej sprawie oficjalne oświadczenie. Przekazali, że w ich życiu szykuje się niemała rewolucja:

Tak, to prawda spodziewamy się dziecka. Jesteśmy z tego powodu niezwykle szczęśliwi. Z uwagi na trudne okoliczności zdrowotne, a także nasze przekonanie, że dom ma prawo pozostać domem i w tak specjalnym czasie potrzebny jest przede wszystkim spokój i najbliżsi, świadomie nie podawaliśmy sami informacji o ciąży do wiadomości publicznej.

Już wiadomo, że na świecie pojawi się chłopiec. Małżonkowie z niecierpliwością oczekują jego narodzin. Tymczasem Asia stara się jak najwięcej odpoczywać. W sieci podzieliła się wizytą w salonie masażu tajskiego i zdjęciami zaokrąglonego brzuszka.

Joanna Opozda w salonie masażu. Jak wygląda w ciąży?

Aktorka bardzo o siebie dba. Skupiła się na tym, żeby jak najwięcej się relaksować i przygotować się jak najlepiej do porodu i nowej życiowej roli. Wyeliminowała z diety kofeinę, o czym poinformowała w social mediach i robi wszystko, żeby maleństwo rosło zdrowo. Jest to dla niej bardzo ważne, zwłaszcza że początki ciąży nie należały do łatwych.

Przyznała to w obszernym poście, pisząc, że początek tego wyjątkowego stanu był dla niej niezwykle trudny i chciała jak najdłużej zatrzymać tę informację dla siebie. Niestety bez jej wiedzy trafiła ona do mediów.

[…] Z uwagi na trudne okoliczności zdrowotne, a także nasze przekonanie, że dom ma prawo pozostać domem i w tak specjalnym czasie potrzebny jest przede wszystkim spokój i najbliżsi, świadomie nie podawaliśmy sami informacji o ciąży do wiadomości publicznej. Niestety, wbrew naszej woli i bez naszej wiedzy, została ona upubliczniona, a w ostatnich dniach stała się – wraz z wieloma insynuacjami dotyczącymi życia prywatnego […]. Mamy nadzieję, że za kilka miesięcy będziemy mogli podzielić się z Państwem naszym szczęściem. Dziś jednak zdrowie naszego dziecka jest dla nas najważniejsze – by móc je chronić, musimy mu zapewnić spokój.

Obecnie jednak już nie ukrywa swojego szczęścia. Brzuszek rośnie, a Asia wybrała się na tajski masaż. W relacji na Instagramie przyznała, że to jej ulubione miejsce i zaprezentowała krągłości. Zdaje się, że można już zacząć odliczać dni do porodu. Zajrzyjcie do naszej galerii.

 


Joanna Opozda na masażu

Joanna Opozda na masażu

Joanna Opozda na masażu

Joanna Opozda na masażu

Joanna Opozda i Antek Królikowski

Joanna Opozda i Antek Królikowski

Komentarze

  • Ewa pisze:

    Może i marna, ale nadrabia to śliczną buzią. Ty pewnie nie jesteś urodziwą osobą.🤣🤣🤣

  • Gość pisze:

    No i co teraz święto narodowe bo jakaś marna aktorka nie znam jej i nigdy nie słyszałam.pokazala brzuszek ciążowy wiele kobiet jest w ciąży i co z nimi zrobić niech pokazują to jest chore ciekawe ile kasy dostała za ten brzus,ek ludzie opamiętajcie się

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×