Joanna Opozda najpierw kupiła nowe mieszkanie, a teraz szuka działki z kosmosu. Lokalizacja jest tak nietypowa, że prosi fanów o pomoc

Joanna Opozda

Joanna Opozda

Joanna Opozda kilka miesięcy temu pochwaliła się, że kupiła nowe mieszkanie. Gwiazda znalazła jednak wymarzone miejsce do zamieszkania. Prosi fanów o pomoc w poszukiwaniu działki. Lokalizacja jest zaskakująca.

Joanna Opozda w zeszłym roku została żoną Antka Królikowskiego. Aktorska para wydawała się być jedną z najpiękniejszych w show-biznesie. Zakochani krótko po ślubie oznajmili, że oczekują narodzin dziecka. W lutym tego roku na świat przyszedł ich synek Vincent. Już wtedy wiadomo było, że małżeństwo świeżo upieczonych rodziców jest przeszłością. Każde z nich zaczęło układać sobie życie od nowa, a sami zainteresowani długo nie zdradzali, jak wyglądają ich relacje.

Po kilku miesiącach milczenia rozpętała się między nimi prawdziwa medialna burza. Wzajemnie obrzucali się oskarżeniami i wiadomo było, że nie mogą dogadać się w wielu kwestiach. Kłopot stanowiło między innymi ustalenie opieki nad synem, a także wysokość i regularność w płaceniu alimentów przez Antka. Małżonkowie, którzy są w trakcie rozwodu, na przemian publikowali dowody, które miały udowodnić ich racje.

Joanna Opozda chce się przeprowadzić

Joanna w ostatnich miesiącach uczy się tego jak łączyć absorbującą pracę przed kamerami z macierzyństwem. Wiadomo, że w nowej roli odnalazła się doskonale, a dzięki wsparciu najbliższej rodziny może cały czas realizować się w zawodzie. Aktorka próbuje na nowo ułożyć sobie życie z dala od męża, a gdy afery między nimi nieco ucichły, skupia się na przyszłości swojej i syna.

Tuż po porodzie pochwaliła się tym, że kupiła nowe mieszkanie, w które zainwestowała wszystkie oszczędności. Okazuje się jednak, że znalazła jeszcze bardziej idealne miejsce, w którym chciałaby się osiedlić. Gdy zobaczyła w sieci post o tym, że odnaleziono nową planetę, która nadaje się do zamieszkania przez człowieka i jest oddalona o 100 lat świetlnych od Ziemi, poprosiła fanów o pomoc w szukaniu działki.

Kupię działkę, prv – napisała.

Można się domyślać, że chociaż wpis Asi należy potraktować z przymrużeniem oka, to nie jest odosobniona w swoim pomyśle, a amatorów do zamieszkania w odosobnieniu znalazłoby się znacznie więcej.


Joanna Opozda szuka działki na innej planecie

Joanna Opozda szuka działki na innej planecie

Joanna Opozda - Gwiazdy podczas czwartego dnia 47. FPFF w Gdyni

Joanna Opozda - Gwiazdy podczas czwartego dnia 47. FPFF w Gdyni

Joanna Opozda odpowiada fanom na pytania

Joanna Opozda odpowiada fanom na pytania

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×