Joanna Opozda szuka groźnego psychopaty. Za jego wskazanie można dostać wielokrotność średniej krajowej

Joanna Opozda

Joanna Opozda

Joanna Opozda nie bierze jeńców. Szuka groźnego psychopaty. Za wskazanie go zaoferowano nagrodę, od której wiele osób może dostać zawrotu głowy.

Joanna Opozda pierwsze kroki w show-biznesie stawiała jako Jowita z Pierwszej miłości. Rola dobrze przyjęła się wśród telewidzów. Piękność, gdy już zdobyła renomę, pojawiła się w jeszcze wielu innych produkcjach. Sporo dzieje się u niej prywatnie. W ubiegłym roku poślubiła Antka Królikowskiego, z którym doczekała się syna – Vincenta. Związek z ojcem chłopca przeszedł do historii.

Samotna matka powoli staje na nogi. Poszła na terapię, wróciła do pracy i cieszy się kolejnymi propozycjami angaży. W zeszłym tygodniu dowiedziała się, że Magda Gessler chciałaby, żeby zagrała ją w filmie biograficznym. Asia zareagowała pozytywnie. Nagrała filmik, w którym potwierdziła gotowość do wcielenia się w postać kolorowej restauratorki.

Niestety nic mi o tym nie wiadomo, chociaż nie ukrywam, że z przyjemnością zagrałabym panią Magdę Gessler – zakomunikowała fanom i opinii publicznej.

Joanna Opozda poszukuje psychopaty

Dziś zamieściła na Instastory odnośnik do wpisu Dolnośląskiego Inspektoratu Ochrony Zwierząt. Aktywiści opisali psychopatę, który w okrutny sposób znęcał się nad kotem. Poprosili o pomoc w jego zidentyfikowaniu, a do postu załączyli drastyczne ujęcia.

Kolejny raz liczymy na siłę internetu w zidentyfikowaniu sadysty, który w okrutny sposób znęca się nas swoim kotem. Psychopata na forum internetowym w tych słowach skomentował swoje zachowanie „skurwy*** mnie wkur*** to najpierw go zatłukłem a potem wziąłem suszarkę i powiesiłem go na kablu za przednią i tylnią łapkę. Wyje, jakby go obdzierał ze skory xD no to dostaje po mordzie i za sekundę się zamyka” – zacytowali sprawcę.

Asia, gdy zobaczyła post, nie mogła przejść obok niego obojętnie.

Pomocy!!! Czy ktoś coś wie?! Udostępniajcie dalej!!! 20k dla człowieka, który ujawni tożsamość tego psychopaty!!! – przekazała w relacji.

Sytuacja rozzłościła też inne znane osoby.

  • Po IP można dojść do tego dupka. W Internecie nie jest się anonimowym o czym ludzie zapominają – Karolina Pilarczyk napisała na profilu DIOZ.

  • Ludzie to straszne kur*** – dodał Artur Szpilka.

  • Udostępniać, udostępniać i jeszcze raz udostępniać u siebie na story. Nie ważne jakie macie zasięgi. Trzeba takich zwyroli jak najszybciej zamykać – skomentowała Agata Biernat.

Liczymy, że zwyrodnialec zostanie ujęty przez policję.


Joanna Opozda

Joanna Opozda

Joanna Opozda w sesji urodzinowej

Joanna Opozda w sesji urodzinowej

Joanna Opozda z synem

Joanna Opozda z synem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×