Joanna Opozda zrelacjonowała wizytę u fryzjera. Nad jej włosami pracowało kilka osób. Sama nie może wyjść z podziwu nad efektem końcowym

Joanna Opozda

Joanna Opozda

Joanna Opozda w niedzielę poszła do fryzjera. Przeszła tam sporą metamorfozę. Jak teraz wygląda? Musimy przyznać, że efekt robi wrażenie!

Joanna Opozda to zdolna aktorka, choć w ostatnim czasie jest o niej głośno głównie za sprawą konfliktu z Antkiem Królikowskim. Para rozstała się w lutym bieżącego roku, na krótko przed narodzinami syna, Vincenta. W pierwszych miesiącach po zakończeniu związku byli partnerzy raczej milczeli o swoich wzajemnych relacjach. Dopiero niedawno Asia uderzyła w męża (jeszcze nie są rozwiedzeni – przyp. red.), zarzucając mu, że nie płaci alimentów i nie interesuje się wychowaniem własnego dziecka.

Alimenty zarządził sąd, nie ja. Przyjrzał się Twoim zarobkom i ustalił odpowiednią kwotę. Gdybyś był przyzwoitym człowiekiem i płacił alimenty na czas, komornik nie zająłby Twojego konta, to chyba oczywiste. Ile razy próbowałam się z Tobą dogadać? Ile razy mój prawnik próbował się z Tobą skontaktować? O prawdziwym życiu nie masz wielkiego pojęcia, prawdziwe życie to nie jest wieczna impreza. Nigdy nie zmieniłeś naszemu dziecku pieluchy, nigdy nie wstawałeś do niego w nocy, nie kąpałeś go. Za to kiedy nasz synek miał dwa miesiące, przyniosłeś mu kostkę Rubika i pytałeś, czy może jeść pierogi, więc jakim Ty jesteś ojcem? – Opozda grzmiała we wpisie opublikowanym na Instastory.

Jej były partner oczywiście zareagował, twierdząc, że Joanna go pomawia, a ponadto odebrała mu pracę.

Co do oskarżeń o to, że nie płacę alimentów i nie łożę na syna — to kłamstwo. Ono jednak sprawiło, że wylała się na mnie fala agresywnych oskarżeń. Zobaczyłem, że muszę zareagować, bo dzieją się rzeczy bardzo złe. Z jednej strony Joanna oczekuje, że będę płacił, a z drugiej, pozbawia mnie pracy w serialu, w którym sama dostaje rolę – powiedział podczas wywiadu dla dziennika Fakt.

Wczoraj – gdyby nie rozstanie – para obchodziłaby „papierową” rocznicę ślubu. Aktorka, by jakoś osłodzić sobie ten dzień, wybrała się do fryzjera.

Joanna Opozda przeszła metamorfozę u fryzjera

Piękność zafundowała sobie keratynowe wygładzanie włosów, co pomogło jej uzyskać efekt tafli i poprawić wygląd pasm. Efektem przemiany pochwaliła się w social mediach. Pod jednym ze zdjęć napisała:

Główny cel zabiegu wykonywanego u mnie to redukcja puszenia, oraz mocne nawilżenie. Pozytywny skutek uboczny, dużo prostsze włosy, ale nie na blachę, co daje bardzo naturalny efekt.

Efekt wygładzania jeszcze nie jest do końca widoczny. Jak napisała aktorka, na pełen rezultat trzeba zaczekać 24 lub nawet 48 godzin. Niecierpliwie czekamy więc na kolejne materiały!

Jak podoba się wam fryzura Joanny Opozdy?


Joanna Opozda przeszła metamorfozę u fryzjera

Joanna Opozda przeszła metamorfozę u fryzjera

Joanna Opozda przeszła metamorfozę u fryzjera

Joanna Opozda przeszła metamorfozę u fryzjera

Joanna Opozda przeszła metamorfozę u fryzjera

Joanna Opozda przeszła metamorfozę u fryzjera

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×