Polska Brigitte Bardot rozebrała się i powaliła Instagram na kolana! Pozuje w bikini, jest bez makijażu i nie wstydzi się niczego!

Joanna Opozda w bikini

Joanna Opozda chwali się ciałem w bikini

Polsce zima już za pasem, a o bikini i drinkach z palemką możemy jedynie pomarzyć patrząc na zdjęcia z minionych wakacji. Temperatury spadają, pogoda daje się we znaki nawet najbardziej wytrwałym, a Boże Narodzenie zapowiada się deszczowo. Tymczasem Joanna Opozda, która już niedługo zagra u boku Weroniki Rosati w filmie Brigitte Bardot cudowna, wcielając się w tytułową rolę, wygrzewa się w Tajlandii. Gwiazda, która zagra legendarną piękność, wyjechała na późne wakacje i na Instagramie chwali się bardzo odważnymi zdjęciami.

Opozda pokazała fotografię, na której pręży zgrabne ciało w błękitnym bikini. Bez wątpienia sporo czasu spędza na siłowni i odżywia się tak, że Anna Lewandowska byłaby dumna. Może bowiem pochwalić się naprawdę imponującymi kształtami. Smukła sylwetka na tle morza i piasku, w bardzo odważnym kostiumie kąpielowym, zachwyciła Internautów. I trudno im się dziwić, bo Joanna z powodzeniem mogłaby reklamować choćby i bieliznę.

Gwiazda wybrała się do Tajlandii, ale – co można wywnioskować z jej wpisu – nie jest specjalnie zachwycona z tej wycieczki. Narzeka na zbyt wielu turystów, brak lokalnego jedzenia, zatłoczone plaże… Wygląda na to, że nie będzie miło wspominała chwil spędzonych na Phi Phi.

Przynajmniej jej wielbiciele mogą nacieszyć oczy pięknym widokiem. 😉

Gwiazdy na premierze filmu „Sobibór”: Mikołaj Krawczyk z żoną, Joanna Moro, Agnieszka Sienkiewicz, Joanna Opozda

Seksowna Joanna Opozda zostawiła swojego tancerza dla przystojnego gwiazdora! Znacie go doskonale!

Joanna Opozda ma powody do zazdrości! Przed Kamilem Kuroczko wielkie wyzwanie


Joanna Opozda w bikini

Joanna Opozda w bikini

Joanna Opozda w bikini

Joanna Opozda w bikini

Joanna Opozda zaręczyła się

Joanna Opozda zaręczyła się

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×