Joanna Opozda pokazała wyprawkę. Śliczne ciuszki to nic w porównaniu z rozanielonym Antkiem Królikowskim

Joanna Opozda

Joanna Opozda

Joanna Opozda pokazała na Instagramie wyprawkę dla dziecka. Jednak słodkie ciuszki to nic w porównaniu z rozanielonym Antkiem Królikowskim.

Joanna Opozda to aktorka, która wielką sympatię widzów zdobyła rolą Jowity Kaczmarek, pechowej bohaterki Pierwszej miłości, która miała chyba wszelkie możliwe problemy natury zdrowotnej, prawnej i życiowej. Wystąpiła też w produkcjach, takich jak: Planeta singli, Disco Polo, 7 rzeczy, których nie wiecie o facetach, Żyć nie umierać, Pech to nie grzech, Diablo. Wyścig o wszystko, Noc życia, Mały palec.

Jednak ostatnio fani Asi są bardziej zaabsorbowani jej życiem osobistym, niż osiągnięciami zawodowymi. Najpierw podziwiali jej ślub z Antkiem Królikowskim, na którym pojawiły się osoby znane z pierwszych stron gazet. Chwilę potem pojawiły się plotki, że młodzi małżonkowie już niedługo zostaną rodzicami. Długo nie komentowali doniesień, aż w końcu aktorka potwierdziła we wrześniu, że jest w ciąży. Od tamtej pory pozwala fanom obserwować rosnący brzuszek.

Nie jest jej jednak dane w spokoju cieszyć się ciążą. Przyszła mama nie ukrywa, że nie czuje się zbyt dobrze. Do tego spotkała ją przykra sprawa, którą zgłosiła na policję.

Parę dni temu pokazałam wam screeny obrzydliwych wiadomości, które otrzymałam od pewnej anonimowej osoby, która życzyła mi śmierci, życzyła śmierci mojemu nienarodzonemu dziecku. Te słowa bardzo mnie dotknęły i obiecałam, że tym razem nie odpuszczę i zrobię wszystko, żeby ją znaleźć. No i proszę państwa, udało mi się. Także hasło „nikt nie jest anonimowy w sieci” staje się dzisiaj faktem. I chcę jeszcze tylko dodać, że ta hejterka, okazała się nie tylko moją hejterką, bo ta kobieta pisała do masy innych znanych osób, życząc im m.in. śmierci – powiedziała w sieci.

Tak bardzo przeżyła całą sytuację, że postanowiła nie odpuścić. Udało się namierzyć hejterkę. Teraz Joanna może skupić się na przygotowaniach do porodu. Na Instagramie pokazała wyprawkę.

Joanna Opozda pokazała wyprawkę i rozanielonego Antka Królikowskiego

Joanna Opozda w relacji na Instagramie pokazała ubranka dla dziecka. Śliczne zestawy sprawiły jej niezwykłą radość. Dresiki i czapeczki są niezwykle rozczulajace.

 Przepiękne ubranka – mówiła.

Następnie pokazała na wideo rozanielonego Antka Królikowskiego, który już z pewnością odlicza dni do rozwiązania. Zajrzyjcie do naszej galerii.


Joanna Opozda pokazała wyprawkę

Joanna Opozda pokazała wyprawkę

Joanna Opozda pokazała wyprawkę

Joanna Opozda pokazała wyprawkę

Joanna Opozda pokazała wyprawkę

Joanna Opozda pokazała wyprawkę

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×