Joanna Opozda wystraszyła fanów drastycznym wideo. Oj, polała się krew! Delikatne osoby mogą zemdleć na ten widok

Joanna Opozda

Joanna Opozda

Joanna Opozda zaskoczyła fanów. Na jej Instastory znalazł się drastyczny materiał. Krótki film nie jest przeznaczony dla osób o słabyszch nerwach!

Joanna Opozda latem ubiegłego roku wyszła za mąż za kolegę po fachu, Antka Królikowskiego. Niedługo po tym zakochani obwieścili, że spodziewają się dziecka. Ich syn – Vincent, przyszedł na świat w lutym. Niestety rodzice rozstali się przed jego narodzinami, o czym poinformował jeden z tabloidów. Ojciec dziecka zdążył się wtedy przeprowadzić do nowej dziewczyny.

Początki samotnego macierzyństwa nie były najprzyjemniejsze. Mały Vincent trafił do szpitala, co spowodowała infekcja. Szczęśliwie szybko doszedł do siebie i wrócił do domu. Jego mama koncentruje się na macierzyństwie, jednak sytuacja życiowa zmusiła ją do powrotu do pracy. Jest coraz bardziej aktywna jako influencerka, a ponadto dostała angaż w serialu Mecenas Porada. Jej postać zastąpiła w nim wycofany wątek Sebastiana, w którego wcielał się Królikowski.

Dalszy udział Antka w serialu nie jest przewidziany. Trzeba było zastąpić wątek Sebastiana, którego grał Królik, innym wątkiem, dlatego w drugim sezonie zobaczymy właśnie Asię Opozdę.  Z tego, co wiem, Asia mocno zabiegała o tę rolę i, jak widać, udało się – ujawniła osoba z produkcji serialu.

Joanna Opozda pokazała drastyczny widok

W poniedziałek wieczorem piękność udostępniła na Instagramie urocze zdjęcie, na którym zapozowała u boku mamy, babci i Vincenta. Dzisiaj na jej profilu zaroiło się od kolejnych zdjęć i filmów.

Fani musieli się zdziwić, gdy ujrzeli krótki filmik, na którym Asia zarejestrowała, w jaki sposób pielęgniarki pobierały jej krew do badań. Na wideo widać chwilę, gdy czerwona ciecz akurat spływa do strzykawki. Gwiazda pochwaliła się:

Panie pielęgniarki są naprawdę super, bardzo delikatne, nigdy nic mnie nie bolało, a ja w tych tematach jestem dość wymagająca.

Na profilu aktorki znalazły się również treści przeznaczone dla delikatniejszych odbiorców. Na szczególną uwagę zasługuje m.in. najnowsze ujęcie Vincenta, który towarzyszył mamie podczas wizyty w SPA.

Obserwujecie Asię Opozdę na Instagramie?


Joanna Opozda - pobieranie krwi

Joanna Opozda - pobieranie krwi

Joanna Opozda - pobieranie krwi

Joanna Opozda - pobieranie krwi

Joanna Opozda - pobieranie krwi

Joanna Opozda - pobieranie krwi

Komentarze

 • Gotaaaść pisze:

  Opozda gwiazda ??? Wg mnie reklamy

 • Marta pisze:

  Uwielbiam joanne oraz ubrania które reklamuje bo zawsze są w dobrej cenie, stać mnie na nie i wygqlsaja ładnie. Mogę poczuć się jak gwiazda za niewielkie pienaidze

  • Ola pisze:

   Dobre sobie . Reklamuje głównie ubrania marki której większość osób omija szerokim łukiem bo zdjęcia w realu różnią się od zdjęć zamieszczanych na stronie sprzedaży . Większość osób zostawia im ocenę bardzo słaba , brak kontaktu ze sprzedającymi , jakość materiału dramat , brak możliwości zwrotu bo nie odpisują itd itd . Ola

 • Gość Ewa pisze:

  Możecie mnie hejtiwac ale wszędzie piszą o niej . Już dajcie spokój. Każdy post który dodaje to reklama kremów, ubrań, zabiegów, miejsc itd itd . Ileż można ..masakra

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×