Niebieskie oczy, blond czuprynka i słodki uśmiech. Tak wygląda synek Joanny Opozdy. Urocza buźka na pierwszym planie

Joanna Opozda

Joanna Opozda

Joanna Opozda już nie ukrywa skrzętnie wizerunku Vincenta. Pokazała zdjęcie, na którym widać spory kawałek buźki jej synka. Jaki on jest uroczy!

Joanna Opozda rok temu rozstała się ze swoim mężem, Antkiem Królikowskim. Ich związek od samego początku budził ogrom emocji wśród fanów, a tych nie brakowało także między samymi aktorami. Mimo wszystko postanowili się pobrać, a zaledwie kilka tygodni po ceremonii potwierdzili, że na świat przyjdzie ich syn.

Rodzinne szczęście nie trwało jednak zbyt długo. Jeszcze przed narodzinami Vincenta rozstali się, a aktor zaczął układać sobie życie u boku nowej partnerki. Wcześniej ukrywał Izabelę przed światem, ale od niedawna mąż Joanny Opozdy (nie mają jeszcze rozwodu) chętnie chwali się zdjęciami partnerki.

Relacje pomiędzy Asią i Antkiem nie są najlepsze i nie mogą się oni dogadać ani w sprawie alimentów, ani opieki nad Vincentem. Chłopiec cały czas jest pod opieką mamy, a gwiazda skupia się przede wszystkim na synu, o czym mówiła reporterce Jastrząb Post.

Skupiam się na dziecku. Szczerze – jestem zmęczona, bo nie śpię. Mały ostatnio ma taki czas, że budzi się znowu co trzy godziny, już było lepiej i mam wrażenie, że wróciliśmy do początku. Ale on mi daje tyle radości, siły, że czerpię z tego macierzyństwa same dobre rzeczy, mimo że bywa naprawdę ciężko.

Joanna Opozda pokazała buzię synka

Joanna ma doskonały kontakt ze swoimi fanami na Instagramie. Gwiazda co jakiś czas zostawia okienko pytań i tam odpowiada na nurtujące ich kwestie. Tak też zrobiła w piątkowy wieczór. Jedna z obserwatorek postanowiła jednak zostawić komplement.

Może nie pytanie. Uwielbiam tu zaglądać jako matka, ale głównie jako kobieta. Wszystkiego naj – napisała fanka.

Asia udostępniła ten wpis i przy tej okazji opublikowała zdjęciem, na którym widzimy spory kawałek słodkiej buzi Vincenta. Usta i oczy naszym zdaniem odziedziczył po mamie. Zdjęcie zobaczycie w naszej galerii. Widać, że gwiazda coraz śmielej pokazuje wizerunek syna w social mediach.

Joanna Opozda o upublicznianiu wizerunku syna

Zaledwie kilka dni temu aktorka udzieliła wywiadu reporterce Jastrząb Post, w którym mówiła między innymi o upublicznianiu wizerunku synka w sieci.

Nie wiem. Zobaczymy. Nie zastanawiam się nad tym. Ciężko mi odpowiedzieć na to pytanie. Nie chcę palnąć głupoty, bo nie mam pojęcia. Teraz zajmuję się czymś zupełnie innym. Żyję chwilą, a nie przyszłością. Staram się nie rozdrapywać przeszłości, tylko być tu i teraz.


Joanna Opozda z synkiem Vincentem

Joanna Opozda z synkiem Vincentem

Joanna Opozda z synkiem Vincentem

Joanna Opozda z synkiem Vincentem

Joanna Opozda ćwiczy z synkiem

Joanna Opozda ćwiczy z synkiem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×