Joanna Opozda promienieje w ciąży. Dopiero na nowym zdjęciu widać, jak duży jest jej brzuszek. Poród za pasem

Joanna Opozda

Joanna Opozda

Joanna Opozda i Antek Królikowski niedługo zostaną rodzicami. Przyszła mama pochwaliła się pierwszym zdjęciem, na którym dobrze widać jej brzuszek. Zobaczcie, jak pięknie wygląda. 

Joanna Opozda oczekuje na narodziny pierwszego dziecka. Aktorka w sierpniu wyszła za mąż za Antka Królikowskiego. Ich związek od samego początku wzbudzał sporo kontrowersji. Zaczęli się bowiem spotykać tuż po tym, jak przyszły mąż Joasi rozstał się z poprzednią dziewczyną. Relacja zakochanych nabrała błyskawicznego tempa i chociaż przechodzili spory kryzys, a nawet się rozstali to dali sobie kolejną szansę. Od kilku miesięcy są zgodnym małżeństwem.

Przyszła mama długo nie komentowała doniesień o ciąży. Na samym początku wręcz im zaprzeczała. Po jakimś czasie, gdy plotki narastały, zdecydowała się wydać oficjalne oświadczenie, w którym poinformowała, że dziecko jest w drodze. Od tamtej nie ukrywa już szczęśliwej nowiny, a ostatnio zaczęła się nawet chwalić kolejnymi zdjęciami z brzuszkiem.

Joanna Opozda na nowym ciążowym zdjęciu

Przyszła mama na samym początku ciąży postanowiła odpocząć od social mediów i bywania na salonach. Gwiazda zdecydowała się spędzić ten czas w domowym zaciszu. Skupiała się przede wszystkim na swoim zdrowiu. Jakiś czas temu udostępniła okno pytań, gdzie zdradziła, że powoli kompletuje wyprawkę, ale też nie ukrywała, że nie czuje się najlepiej.

Nie będę ściemniać, nie czuję się za dobrze, mam duże problemy zdrowotne, ale jakoś daje radę – poinformowała.

Mnóstwo stresu przysporzyła jej także sytuacja z nękającą hejterką. Aktorka dostawała okrutne wiadomości, w których kobieta życzyła śmierci jej i nienarodzonemu dziecku. Żona Antka Królikowskiego zdecydowała się zgłosić wszystko na policję.

Joanna pomimo tego, że jak sama zdradza, w ciąży nie czuje się najlepiej, to na zdjęciach zdecydowanie tego nie widać. Na kolejnych kadrach dosłownie promienieje, a na każdej następnej fotografii jej brzuszek jest coraz bardziej widoczny. Do tej pory starała się go nieco ukrywać pod luźnymi dresami, jednak świąteczna atmosfera sprawiła, że pochwaliła się krągłościami na Instagramie.

Przyszła mama zapozowała siedząc na kanapie w świątecznej kreacji i dopiero teraz możemy zobaczyć, że poród zbliża się wielkimi krokami. Jej krągłości już nie da się ukryć pod luźnym strojem.  Zdjęcie, które pojawiło się na jej profilu, zobaczycie w naszej galerii. Naszym zdaniem wygląda kwitnąco.


Joanna Opozda w ciąży

Joanna Opozda w ciąży

Joanna Opozda w ciąży

Joanna Opozda w ciąży

Joanna Opozda na masażu

Joanna Opozda na masażu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×