Joanna Opozda wystylizowała syna jak modela. Tak uczcili pierwszy spacer Vincenta w nowym wózku. Jaki on jest uroczy!

Joanna Opozda

Joanna Opozda

Joanna Opozda pochwaliła się nowym zdjęciem synka. Wystylizowany Vincent wyruszył na spacer w nowym wózku. Nic słodszego dzisiaj nie zobaczycie. 

Joanna Opozda pod koniec lutego została mamą po raz pierwszy. Gwiazda i jej mąż Antek Królikowski doczekali się synka Vincenta. Para rozstała się jednak jeszcze przed jego narodzinami, zaledwie po kilku miesiącach od ślubu. Obecnie są w trakcie rozwodu i wiadomo, że nie mogą dogadać się między sobą w sprawie opieki nad synem i wysokości alimentów.

W pewnym momencie rozpętała się między nimi prawdziwa burza, która wywołała zamieszanie nawet wśród fanów. Z czasem jednak sprawy ucichły, a każde z nich skupiło się na tym, by od nowa zbudować swoją codzienność.

Aktorka skupia się przede wszystkim na synku, który jest jej oczkiem w głowie. W najważniejszej życiowej roli Joanna Opozda sprawdza się rewelacyjnie. Chociaż ze względu na sytuację nie mogła sobie pozwolić na dłuższy urlop macierzyński, to stara się tak układać swój grafik, by jak najwięcej czasu spędzać z synkiem.

Bardzo bym chciała spędzać z synkiem cały swój czas. Niestety jest to niemożliwe. Sytuacja życiowa zmusiła mnie do szybkiego powrotu do formy i pracy. Muszę zarabiać, żeby utrzymać rodzinę – powiedziała Party.

Joanna Opozda pokazała nowe zdjęcie synka

Joasia ma za sobą kilka ważnych zawodowo dni. Gwiazda brała udział w 47. FPFF w Gdyni, gdzie o nagrodę walczył również film Brigitte Bardot cudowna, w którym zagrała tytułową rolę. Po powrocie z wybrzeża czas spędza z synkiem. Aktorka korzysta z pięknej wrześniowej aury i postanowiła zabrać malca na spacer.

Chłopiec ma już siedem miesięcy i pożegnał się z gondolą. Mały Vincent przesiadł się w o wiele wygodniejszy wózek spacerowy i teraz może obserwować, co dzieje się wokół niego, gdy wychodzi z mamą na dwór. Asia podzieliła się fotką ze wspólnego wypadu, a jej synek pozuje jak prawdziwy model.

Dumna mama wystylizowała maluszka w jesienne barwy. Chłopiec ma na sobie modną kurteczkę z kożuszkiem i idealnie dobraną kolorystycznie czapkę. Trzeba przyznać, że wygląda uroczo. Zdjęcie zobaczcie w naszej galerii.


Vincent Królikowski - syn Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego

Vincent Królikowski - syn Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego

Joanna Opozda z synkiem

Joanna Opozda z synkiem

Joanna Opozda w bikini

Joanna Opozda w bikini

Komentarze

 • Gość pisze:

  Twarzy dziecka nie widać, ale mam nadzieję, że urodę ma po Joasi, a nie po tym szpetnym dawcy nasienia (bo trudno nazwać go ojcem). Żadnej mamie nie życzę konieczności zostawiania maleństwa z powodu pójścia do pracy

 • Gość pisze:

  Jak ma tyle miejsca na kilka wózków to spoko, u mnie w bloku niestety każdy metr jest na wagę złota, dlatego wożę swoją Małą wózkiem 2 w 1 camini gondola i spacerówka. Oszczędność miejsca i kosztów, bo ominął mnie kolejny niemały wydatek.

 • Gość pisze:

  Kochana, górne szelki obniż na najniższy lub środkowy poziom, bo młody będzie płakał.

 • Gość pisze:

  I po co pokazuje dziecko bez twarzy? Czapkę mamy podziwiać, czy kurteczkę? Bez jaj.

 • Gość pisze:

  Padłam. Breaking News na miarę XXI w. : Joanna O., trzeciorzędna polska aktorka, uczciła pierwszy spacer potomka w nowym wózku.

 • Gość pisze:

  I znów ten sam tytuł „nic słodszego…”

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×