Joanna Opozda pokazała synka na najnowszym zdjęciu. Fani nie mogą się napatrzeć. „Ale duży chłopak”

Joanna Opozda

Joanna Opozda

Joanna Opozda pochwaliła się w sieci nowym zdjęciem 4-miesięcznego synka. Fani gwiazdy nie skąpią jej komplementów. Jak bardzo zmieniła się Vincent?

Joanna Opozda cztery miesiące temu po raz pierwszy została mamą. Już w czasie ciąży mierzyła się z problemami ze zdrowiem, a później życie po raz kolejny dało jej w kość. Tuż przed narodzinami syna rozstała się z mężem. Okazało się, że Antek Królikowski poznał inną kobietę, do której postanowił się wprowadzić. Aktorka jednak doskonale dała sobie radę i odnalazła się w roli mamy. Vincent stał się jej oczkiem w głowie i to on jest teraz miłością jej życia.

Wszyscy są w nim zakochani, Vincent skradł nam serca – powiedziała Joanna w rozmowie z Faktem o tym, jak jej rodzina reaguje na chłopca.

Po wyjściu z porodówki młoda mama dosyć szybko wróciła do pracy. Zaczęła publikować na Instagramie, pojawia się na branżowych imprezach i planie nowego serialu.

Joanna Opozda pokazała nowe zdjęcie Vincenta

Asia świetnie łączy obowiązki macierzyńskie i pracę. Każdą wolną chwilę spędza z synkiem, który jest jej oczkiem w głowie. Na początku czerwca zabrała maluszka nad jezioro, a początek lata również postanowiła spędzić z dala od stolicy. Najpierw odwiedziła swoją prababcię i pochwaliła się pięknym rodzinnym kadrem. Później ruszyła w dalszą drogę i zawitała w góry.

Gwiazda na bieżąco chwali się kolejnymi zdjęciami, na których możemy zobaczyć jak spędza czas na długo wyczekiwanym urlopie. Zatrzymała się w pięknej chacie z drewna, gdzie oczywiście towarzyszy jej synek. W sieci pochwaliła się jego najbardziej aktualnym zdjęciem.

Dzieńdobereeeek – zawsze tak witam Vincenta, a on zawsze się śmieje, kocham nasze wspólne poranki.

Chłopiec dosłownie rośnie jak na drożdżach, a fani nie szczędzą komplementów pod adresem maluszka i pięknej mamy.

  • Jaki duży chłopak już.
  • Ale już duży synek.
  • Masz tak piękną, uroczą i dziewczęcą twarz. Miło się patrzy.
  • Wyglądasz tu jak nastolatka.
  • Cudowna mama.

Joanna, chociaż chętnie pokazuje w sieci kadry z Vincentem w roli głównej, to należy do tych gwiazd, które nie zdecydowały się pokazywać twarzy dzieci w sieci.


Joanna Opozda z synem

Joanna Opozda z synem

Joanna Opozda z synem

Joanna Opozda z synem

Joanna Opozda

Joanna Opozda

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×