Joanna Opozda pokazała urocze filmy z małym Vincentem. Chłopiec zrobił to po raz pierwszy! Trudno się nie uśmiechnąć

Joanna Opozda zamieściła urocze filmiki z synkiem

Joanna Opozda zamieściła urocze filmiki z synkiem

Joanna Opozda zamieściła urocze filmiki z synkiem, Vincentem. Dawno nie widzieliśmy go w tak dobrym humorze! Mama zdradziła, co go tak rozweseliło.

Joanna Opozda to piękna aktorka. Sławę zapewnił jej serial Pierwsza miłość, w którym wcieliła się w postać Jowity. Gwiazda w kolejnych latach dostała kolejne angaże. Latem ubiegłego roku postanowiła uporządkować życie prywatne. Zawarła sakramentalny związek małżeński z  Antkiem Królikowskim, a wkrótce potem przekazała, że spodziewa się dziecka.

Jej syn, Vincent, przyszedł na świat w lutym bieżącego roku. Niestety już po jego narodzinach media przekazały smutne wieści. Jak się okazało, matka chłopca rozstała się z Królikowskim. Mężczyzna znalazł nową partnerkę i się do niej wprowadził.

Początki samotnego macierzyństwa nie były dla Asi najprostsze. Syn przez pierwsze tygodnie życia miał spore problemy zdrowotne. Poskutkowało to krótkim pobytem w szpitalu, podczas którego mama nie odstępowała go nawet na krok. Z uwagi na trudną sytuację życiową, aktorka musiała zdecydować się na szybki powrót do pracy, by utrzymać rodzinę.

Bardzo bym chciała spędzać z synkiem cały swój czas. Niestety jest to niemożliwe. Sytuacja życiowa zmusiła mnie do szybkiego powrotu do formy i pracy. Muszę zarabiać, żeby utrzymać rodzinę – powiedziała w jednym z wywiadów.

Słowa dotrzymała. Wczoraj zamieściła ujęcie z planu filmowego, na którym towarzyszyła jej Aleksandra Domańska. Więcej na ten temat przeczytacie tutaj. Piękność – według medialnych spekulacji – zasiliła ekipę serialu Mecenas Porada.

Joanna Opozda pokazała urocze wideo z synem

Asia ma też oczywiście czas na opiekę nad synem i wspólne zabawy. Dziś, w środę, zamieściła na Instastory filmik, na którym Vincent po raz pierwszy się śmieje. Autorka wideo napisała w jego opisie, że chłopca rozweselił ich psiak, Marilyn:

Dzisiaj mój synek kończy 4 miesiące i po raz pierwszy zaczął się głośno śmiać. Rozbawiła go Marilyn.

Chwilę później na profilu gwiazdy pojawił się drugi film. Tym razem pokazała, jak robi „apsik” w obecności Vincenta, a ten reaguje na to gromkim śmiechem.

No i proszę! Odkrywamy dzisiaj swoje poczucie humoru. Zawsze chciałam sprawdzić „apsik” na moim synku i… DZIAŁA! Najlepsze chwile! Kocham najbardziej na świecie.

Gratulujemy Vincentowi tak czułej i pogodnej mamy!


Joanna Opozda pokazała, jak jej syn się śmieje

Joanna Opozda pokazała, jak jej syn się śmieje

Joanna Opozda pokazała, jak jej syn się śmieje

Joanna Opozda pokazała, jak jej syn się śmieje

Joanna Opozda pokazała, jak jej syn się śmieje

Joanna Opozda pokazała, jak jej syn się śmieje

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×