Joanna Opozda pochwaliła się pierwszym ząbkiem Vincenta. W nagrodę zabrała synka do prywatnego Disneylandu

Joanna Opozda

Joanna Opozda

Joanna Opozda na bieżąco pokazuje w sieci, jak rośnie i zmienia się jej synek. Vincent doczekał się właśnie pierwszego ząbka. Dostał od mamy piękną nagrodę. 

Joanna Opozda pod koniec lutego pierwszy raz została mamą. Gwiazda urodziła synka, którego ojcem jest jej mąż Antoni Królikowski. Niestety zakochani, którzy zaledwie kilka miesięcy wcześniej wzięli ślub, rozstali się, zanim jeszcze chłopiec przyszedł na świat. Podobno aktor miał ulokować swoje uczucia w innej kobiecie, z którą postanowił ułożyć sobie życie.

Początki macierzyństwa nie były zatem dla gwiazdy łatwe. U swego boku miała jednak sporo wspierających ją osób, a przede wszystkim mamę, którą jest bez pamięci zakochana we wnuku.

Wszyscy są w nim zakochani, Vincent skradł nam serca – powiedziała w rozmowie z Faktem.

Po porodzie aktorka nie robiła sobie dłuższego urlopu macierzyńskiego. Szybko pojawiła się znowu na Instagramie, a niedawno wróciła także przed kamery. Pojawi się w nowych odcinkach serialu Mecenas Porada, który będzie emitowany na antenie Polsatu.

Joanna Opozda zabrała synka do Disneylandu

Asia każdą wolną chwilę spędza z Vincentem, który jest jej oczkiem w głowie. Chłopiec ma już cztery miesiące, a w tym czasie zdążył zwiedzić z mamą kawałek Polski. Gwiazda w długi weekend zabrała synka do domku nad jeziorem. Tam razem odpoczywali od zgiełku miasta i nabierali sił na kolejne tygodnie. Początek wakacji również rozpoczęli w podróży. Joanna postanowiła przedstawić maluszka swojej babci, która była wzruszona wizytą wnuczki i prawnuka. Późnej ruszyła dalej i zameldowała się z maluszkiem w górach, gdzie spędzili kilka dni.

https://www.instagram.com/p/CfYUHXwIhNG/?utm_source=ig_web_copy_link

Joanna należy do tych gwiazd, które nie zdecydowały się pokazać w sieci wizerunku swojego dziecka. Chociaż na profilu nieustannie umieszcza publikacje z Vincentem, to jego twarz zawsze jest zakryta. Tym razem pochwaliła się, że chłopiec ma już pierwszy ząbek, a w nagrodę za to postanowiła kupić mu nową matę edukacyjną.

A gdzie ty jesteś synku w Disneylandzie? Tak? Nowa mata edukacyjna przyszła z okazji twojego pierwszego ząbka. Ale fajna – mówiła do synka.

Młoda mama zamieściła w sieci urocze nagranie synka bawiącego się w jego małym, prywatnym Disneylandzie. Jaki on jest słodki? Screeny zobaczycie w naszej galerii.


Joanna Opozda pokazała synka

Joanna Opozda pokazała synka

Joanna Opozda pokazała synka

Joanna Opozda pokazała synka

Joanna Opozda z synem

Joanna Opozda z synem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×