Joanna Opozda w końcu pokazała twarz synka. Mały Vincent to istna kopia swojej mamy! Nic słodszego dzisiaj nie zobaczycie

Joanna Opozda

Joanna Opozda

Joanna Opozda wrzuciła do sieci nagranie, na którym możemy podziwiać jej synka Vincenta. Gwiazda pierwszy raz zdecydowała się pokazać twarz maluszka. Jak wygląda jej syn?

Joanna Opozda na początku tego roku po raz pierwszy została mamą. Gwiazda urodziła synka Vincenta, który jest owocem jej związku z Antkiem Królikowskim. Niestety małżonkowie rozstali się jeszcze przed narodzinami maluszka. Wiadomo, że nie mają najlepszych relacji i nie potrafią dogadać się jeżeli chodzi o opiekę nad chłopcem.

Antek twierdzi, że żona utrudnia mu kontakty z chłopcem, a aktorka celnie odpiera jego ataki, pokazując wymianę korespondencji z mężem, który nie może dotrzeć na spotkanie z jedynakiem. Ten w medialnych przepychankach nie pozostawał jej dłużny, a burza między rodzicami, trwała przez dłuższy czas.

Tuż po narodzinach syna Asia wróciła do pracy. Pojawia się na planie nowych seriali i publikuje sporo postów sponsorowanych w sieci. Była też już na kilku branżowych wydarzeniach. Jednak od kilku miesięcy jej życie skupia się głównie na opiece nad synkiem.

Joanna Opozda pokazała twarz synka. Jak wygląda Vincent?

Joanna Opozda jest bardzo aktywna w social mediach. Gwiazda na bieżąco dzieli się tam kulisami swojej pracy i nowych zawodowych wyznań, ale też publikuje sporo postów, na których możemy zobaczyć, jak wygląda jej codzienność. Wiadomo, że gwiazda i mały Vincent uwielbiają aktywnie spędzać czas. Mają za sobą już kilka krótkich podróży i wypadów w góry, czy nad jezioro.

Asia od samego początku chętnie wrzuca do sieci kadry, na których możemy zobaczyć jej syna. Od samego początku jednak stara się tak kadrować kolejne fotografie, żeby nie ujawniać wizerunku chłopca. W jednej z ostatnich relacji postanowiła jednak pokazać twarz Vincenta. Jego słodką buzię zakryła jednak nakładką z filmu Avatar. Z niebieską twarzą malec wygląda zabawnie, ale można dostrzec jeden szczegół, po którym wiadomo, że jest podobny do swojej mamy. Vincent ma piękne pełne usta tak samo jak Asia. Zresztą gwiazda też wrzuciła nagranie, na którym widzimy ją z nakładką Avatara na twarzy.

Zdjęcia zobaczycie w naszej galerii. Są naprawdę urocze.


Joanna Opozda pokazała syna

Joanna Opozda pokazała syna

Joanna Opozda pokazała syna

Joanna Opozda pokazała syna

Joanna Opozda

Joanna Opozda

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×