Joanna Opozda opowiedziała o rodzinie i małym Vincencie. Jest ktoś, kto oszalał na punkcie jej synka. Może liczyć na spore wsparcie

Joanna Opozda

Joanna Opozda

Joanna Opozda po rozstaniu z mężem, cały swój czas poświęca maleńkiemu synkowi. Chłopiec stał się oczkiem w głowie rodziny. Kto dosłownie oszalał na jego punkcie?

Joanna Opozda na początku roku po raz pierwszy została mamą. Jej synek Vincent przyszedł na świat dokładnie 22 lutego. Ojcem chłopca jest mąż aktorki, Antek Królikowski. Para rozstała się jednak jeszcze przed narodzinami maluszka. Powodem miała być wyprowadzka aktora do innej kobiety, z którą zaczął układać sobie życie. Pomimo wielu przeciwności losu Asia wspaniale odnalazła się w roli mamy. Doskonale opiekuje się chłopcem i szybko odzyskała formę po porodzie.

Gwiazda szybko też wróciła do zawodowych obowiązków. Regularnie prowadzi konto na Instagramie, gdzie poleca swoim fankom różnego rodzaju produkty. Od czasu do czasu pojawia się na branżowych imprezach, ale też pierwszy raz po bardzo długiej przerwie wróciła przed kamery. Pojawi się w serialu Mecenas Porada. Przyznała, że zmusiła ją do tego sytuacja życiowa.

Bardzo bym chciała spędzać z synkiem cały swój czas. Niestety jest to niemożliwe. Sytuacja życiowa zmusiła mnie do szybkiego powrotu do formy i pracy. Muszę zarabiać, żeby utrzymać rodzinę – powiedziała w rozmowie z Party.

Joanna Opozda o relacji Vincenta z rodziną

Joanna gdy tylko pozwala jej na to czas ucieka z synkiem od zgiełku miasta. Kilka tygodni temu spędzili długi weekend nad jeziorem. A teraz na jej profilu pojawiło się zdjęcie z wizyty u rodziny. Aktorka postanowiła jechać do swojej prababci. W sieci pochwaliła się bardzo wzruszającym kadrem, na którym można było zobaczyć aż cztery pokolenia.

Prababcia, babcia, mama i Vini – napisała.

Wiadomo, że była to bardzo wyjątkowa wizyta. Prababcia aktorki po raz pierwszy miała okazję poznać prawnuka, w którym natychmiast się zakochała.

Vincent po raz pierwszy odwiedził swą prababcię Krysię i bardzo ją polubił. Ciągle się śmiał i uśmiechał, gdy był w jej ramionach – zdradziła gwiazda a rozmowie z Faktem.

Vincent skradł serce nie tylko swojej mamie i prababci, ale przede wszystkim babci. Mama Asi, Małgorzata z wielkim zaangażowaniem opiekuje się maluszkiem i jest największym wsparciem dla córki.

Wszyscy są w nim zakochani, Vincent skradł nam serca – powiedziała tabloidowi.

Chłopiec podbił serca całej rodziny, ale najważniejsze jest to, że młoda mama może liczyć na wsparcie najbliższych. W trudnym czasie po rozstaniu z mężem i narodzinach chłopca, na pewno było jej to bardzo potrzebne.


Joanna Opozda z rodziną

Joanna Opozda z rodziną

Joanna Opozda z synkiem - Dzień Matki 2022

Joanna Opozda z synkiem - Dzień Matki 2022

Joanna Opozda pokazała się w sukience

Joanna Opozda pokazała się w sukience

Komentarze

  • Gość pisze:

    Co one wszystkie mają z tymi naklejkami na buzi dziecka?

  • Gość pisze:

    Ten Królik to beznadzieja. Jak można porzucić takie cudne dzieciątko i jego piękna mamę ?

  • Gość Babcia pisze:

    Dziecko wyczuwa dobrego człowieka.Piekne zdjęcie,będzie super pamiątką.Choc raz darujcie sobie hejt.Wszyscy mieliśmy,mamy babcie i prababcie,które kochamy.A takie zdjęcie kilku pokoleń to fajna pamiątka .Sama żałuję że nie zrobiłam takiego zdjęcia z moja teściowa,moje wnuczki miałyby pamiątkę.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×