Joanna Opozda nagrała, jak dba o formę po ciąży. Do ćwiczeń wykorzystuje… półrocznego syna. „Waży ponad 10 kilogramów”

Joanna Opozda

Joanna Opozda

Joanna Opozda opowiedziała o tym, jak dba o formę po ciąży. Zaskakująca odpowiedź. Do ćwiczeń wykorzystuje własnego synka! Pokazała film.

Joanna Opozda zadebiutowała w serialu Pierwsza miłość. Rola Jowity zapewniła jej kolejne angaże. Nie dała się zaszufladkować jako aktorka serialowa i wystąpiła w szeregu dobrze przyjętych produkcji filmowych. W ostatnim czasie mogliśmy ją oglądać w Brigitte Bardot cudowna. Za zgodą samej Francuzki, wcieliła się w rolę tytułową.

Uznała, że musi zaakceptować aktorkę, która gra jej postać. Był casting w Los Angeles. Pojawiły się na nim różne znane aktorki, w tym z Francji, jednak odrzuciła wszystkie. Ostatecznie wybrała Joasię Opozdę. Rzeczywiście miała ona najlepszy test ekranowy i nie dziwie się, że padło na nią. W tym momencie można powiedzieć, że Joasia została zaakceptowana przez samą Brigitte – ujawnił reżyser Lech Majewski.

Asia łączy karierę w aktorstwie z macierzyństwem. W lutym 2022 roku urodził się jej syn, Vincent. Ojcem chłopca jest mąż aktorki, Antoni Królikowski (para jeszcze nie dostała rozwodu – przyp. red. Jastrząb Post). Mama zabiera dziecko na plan filmowy, gdzie ma zapewnioną wyśmienitą opiekę. Sporym wsparciem są dla niej siostra i matka.

Joanna Opozda o powrocie do formy po ciąży

34-latka, choć jest mocno zapracowana, znalazła czas, by zorganizować sesję Q&A, podczas której odpowiadała na pytania internautów. Jedna z ciekawskich użytkowniczek napisała do idolki:

Jak z formą po ciąży? Odchudzałaś się? Świetnie wyglądasz.

Gwiazda pośpieszyła z udzieleniem odpowiedzi.

Codziennie noszę mojego synka (waży ponad 10 kilogramów) i z nim tańczę. Najlepsza forma ćwiczeń – szczegółowo objaśniła.

Aby nie pozostać gołosłowna, wypowiedź uzupełniła filmem, na którym widać ich w trakcie tańców.

Co ciekawe, wcześniej piękność chwaliła się tym, że korzysta z medycyny estetycznej. Poddała się zabiegowi Onda. Jest to procedura, na skutek której mikrofale docierają w sposób selektywny do tkanki tłuszczowej, umożliwiając jej redukcję, bez ryzyka uszkodzenia okolicznych tkanek. Więcej na ten temat przeczytacie tutaj.


Joanna Opozda odpowiedziała na pytania fanów

Joanna Opozda odpowiedziała na pytania fanów

Joanna Opozda pokazała tańczącego Vincenta

Joanna Opozda pokazała tańczącego Vincenta

Joanna Opozda na imprezie

Joanna Opozda na imprezie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×