Zdesperowana Joanna Opozda pyta fanów: „Jak ulżyć w cierpieniu?”. Chodzi o jej kilkumiesięcznego synka

Joanna Opozda i Vincent

Joanna Opozda i Vincent

Joanna Opozda poprosiła fanów o pomoc. Chodzi o problemy z kilkumiesięcznym synkiem. Co męczy małego Vincenta?

Joanna Opozda skupia się obecnie na kilkumiesięcznym synku i rozwijaniu kariery, Nie jest to łatwe, bo od jakiegoś czasu publicznie drze koty z ojcem chłopca, Antkiem Królikowskim. Do sprawy rozwodowej jeszcze sporo czasu, a małżonkowie nie potrafią się dogadać. Publiczne pranie brudów zaczęło się od odwołania chrztu Vincenta. Wówczas głos w sporze zabrali członkowie rodziny aktora. Asia odpowiedziała…

Antek zdecydował się po tym fakcie nagrać oświadczenie, w którym stwierdził, że ma dość manipulacji i oskarżania jego najbliższych przez byłą partnerkę.

Nie chciałem żadnych awantur, chciałem, byśmy z Joanną wyjaśnili sobie wszystko spokojnie. Czekałem na rozprawę w sądzie i milczałem, chciałem zamknąć to wszystko pokojowo. Niestety to, co matka mojego dziecka funduje mojej rodzinie, jest karygodne. Ona szczuje całą rodzinę, zasłaniając się dzieckiem, a na to pozwolić nie mogę, więc też zabrałem głos.

Na tym się jednak nie skończyło. Antek poszedł jeszcze dalej. Oskarżył żonę o to, że kłamie i że odebrała mu pracę. Ten drugi zarzut może wydawać się nieco naciągany.

Co do oskarżeń o to, że nie płacę alimentów i nie łożę na syna — to kłamstwo. Ono jednak sprawiło, że wylała się na mnie fala agresywnych oskarżeń. Zobaczyłem, że muszę zareagować, bo dzieją się rzeczy bardzo złe. Z jednej strony Joanna oczekuje, że będę płacił, a z drugiej, pozbawia mnie pracy w serialu, w którym sama dostaje rolę.

Opozda na dowód tego, że mija się z prawdą, pokazała screeny ich wiadomości. Królikowski upublicznił natomiast screeny przelewów na rzecz syna, po tym jak Joanna wyznała, że nie płaci ustalonych przez sąd alimentów. Później okazało się, że należności z konta Antka ma egzekwować komornik.

Końca sporu nie widać, ale obecnie małżonkowie skupili się na swoich sprawach. Antoni na wakacjach planuje nowy projekt, a Joanna nie ukrywa, że ma problemy z synkiem.

Joanna Opozda ma problemy z synkiem. O co prosi internautów?

Kilka tygodni po urodzeniu Vincent wylądował w szpitalu. Wszystko skończyło się dobrze i od tego momentu chłopiec rozwijał się zdrowo. Tymczasem pojawiły się nowe problemy, które znają wszyscy rodzice maluchów.

Joanna poprosiła fanów o pomoc, ponieważ jej półrocznego synka męczy ząbkowanie:

Ząbkowanie. Może macie jakieś genialne metody, żeby ulżyć w cierpieniu? Za nami kolejna nieprzespana noc. Żele przeciwbólowe, szczoteczki i gryzaki niewiele dają – pisze Opozda.

Oczywiście niezastąpieni internauci pospieszyli z dobrymi radami. Ciekawi jesteśmy, czy któryś ze sposobów zadziałał na Vincenta i ulżył mu nieco.


Joanna Opozda ma problemy z synkiem

Joanna Opozda ma problemy z synkiem

Joanna Opozda pokazała syna

Joanna Opozda pokazała syna

Joanna Opozda pokazała syna

Joanna Opozda pokazała syna

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×