Spojrzenia i gesty, które mówią wiele. Joanna Opozda nie mogła oderwać od niego wzroku. Czy my czegoś nie wiemy?

Joanna Opozda

Joanna Opozda

Bestsellery Empiku 2022. Joanna Opozda i znany pisarz usiedli razem na widowni. Urocze spojrzenia, czułe gesty... Coś się święci?

Joanna Opozda to zdolna aktorka. Debiutowała w roli Jowity w Pierwszej miłości. Z czasem pożegnała się z serialem, dzięki czemu uniknęła zaszufladkowania. Do tej pory zagrała w masie docenionych przez widzów produkcji. Ostatnio mogliśmy ją podziwiać w tytułowej roli w Brigitte Bardot cudowna Lecha Majewskiego.

Media interesują się również jej życiem prywatnym. Cała Polska z zapartym tchem śledziła jej związek z Antkiem Królikowskim. Para pobrała się w sierpniu 2021 roku. W lutym na świat przyszedł ich syn, Vincent. W chwili jego narodzin aktorzy nie byli już razem. Królikowski znalazł sobie nową partnerkę, a główny ciężar opieki nad dzieckiem spadł na samotną matkę.

Później Opozda oskarżyła swojego ex-partnera o to, że nie płaci alimentów.

Przyjrzał się Twoim zarobkom i ustalił odpowiednią kwotę. Gdybyś był przyzwoitym człowiekiem i płacił alimenty na czas, komornik nie zająłby Twojego konta, to chyba oczywiste. Ile razy próbowałam się z Tobą dogadać? – publicznie ganiła swojego byłego za pośrednictwem social mediów.

Dziś Asia wzięła udział w gali Bestsellerów Empiku 2022. Usiadła na widowni u boku pisarza Remigiusza Mroza. Cała Polska widziała ich czułe gesty…

Joanna Opozda i Remigiusz Mróz są parą?

Impreza była emitowana na antenie TVN i w internecie. W pewnym momencie kamery skupiły się na aktorce i autorze powieści. Asia była cała w skowronkach. Wymieniała się ze znajomym spojrzeniami, a gdy ten został wyczytany do tego, aby odebrać nagrodę w kategorii „kryminał i thriller”, złapała go za ramię i nieomal nie spadła z krzesła z radości. Spójrzcie tylko na zrzuty ekranu w galerii pod artykułem.

Co ciekawe, Asia i Remigiusz znają się już od dłuższego czasu. Pisarz nawet umieścił postać aktorki w książce Nie ufaj mu, czym główna zainteresowana pochwaliła się swego czasu w social mediach:

 Remigiusz Mróz dziękuje za niespodziankę! To bardzo miłe znaleźć się w książce tak utalentowanego pisarza. „Nie ufaj mu” to świetny, emocjonalny thriller, który od samego początku trzyma czytelnika w ogromnym napięciu. Jeśli tak jak ja lubicie czytać i szukacie dobrego tytułu, polecam sięgnąć po tę książkę. „Nie ufaj mu” to kontynuacja bestsellerowej powieści Remigiusza Mroza pt. „Wybaczam Ci” – ujawniła piękność.

Czyżby tę parę łączyło coś znacznie większego niż przyjaźń?

Tutaj zapoznacie się ze zdjęciami z dzisiejszej gali oraz z wynikami plebiscytu.


Joanna Opozda i Remigiusz Mróz są parą?

Joanna Opozda i Remigiusz Mróz są parą?

Joanna Opozda i Remigiusz Mróz są parą?

Joanna Opozda i Remigiusz Mróz są parą?

Joanna Opozda i Remigiusz Mróz są parą?

Joanna Opozda i Remigiusz Mróz są parą?

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×