Byłe partnerki Antka Królikowskiego łączą siły! Joanna Opozda i Julia Wieniawa ogłosiły koniec konfliktu i pokazały wspólne zdjęcia

Joanna Opozda, Antek Królikowski, Julia Wieniawa

Joanna Opozda, Antek Królikowski, Julia Wieniawa

Joanna Opozda i Julia Wieniawa do tej pory nie darzyły się sympatią. Żona Antka Królikowskiego i jego była dziewczyna nie szczędziły sobie uszczypliwości. Konflikt już zażegnany? Pokazały zdjęcia.

Joanna Opozda w zeszłym roku poślubiła Antka Królikowskiego, ale ich miłość nie trwała zbyt długo. Chociaż para wspólnie doczekała się syna, to jeszcze przed narodzinami Vincenta ich małżeństwo było przeszłością.

Wiadomo, że nie rozstali się w pokojowej atmosferze, a aktor natychmiast zaczął układać sobie życie u boku kolejnej kobiety. Na samym początku nie komentował tych doniesień, ale teraz nie ukrywa już, że znowu jest zakochany.

Cieszę się, że nie jest osobą publiczną, a wręcz stroni od show-biznesu i skupia na własnych celach. Jest moim aniołem. Jestem jej wdzięczny za każdy dzień, bo trwa przy mnie, a nie miała i nie ma lekko. (…) Gdyby nie ona, mógłbym nie mieć siły, żeby poradzić sobie ze wszystkimi problemami, które nagle spotęgowały się jak nigdy wcześniej. (…) Razem poradzimy sobie ze wszystkim. Dosłownie wszystkim. Przetrwaliśmy najgorsze i wierzę, że teraz będzie już tylko lepiej – mówił o Izie w wywiadzie dla Party.

Antek ma za sobą kilka nieudanych związków, a jednym z najdłuższych był ten z Julią Wieniawą. Z młodziutką aktorką spotykał się przez 2,5 roku, a nawet adoptowali razem psa ze schroniska. Zdaje się, że byłe partnerki Antka postanowiły połączyć siły. Joanna Opozda i Julia Wieniawa wybrały się razem na imprezę.

Joanna Opozda i Julia Wieniawa bawią się razem na imprezie

Joanna Opozda i Julia Wieniawa do tej pory nie darzyły się szczególną sympatią. Poszło o kreację na jednej z premier. Asia włożyła sukienkę, którą zaledwie kilka dni wcześniej miała na sobie Julia. Różnił je jedynie kolor.

Julia bardzo często zagląda na moje InstaStories, więc może jednak to ona szuka u mnie inspiracji? Mam nadzieję, że zainspiruje ją do skończenia szkoły teatralnej albo jakichś studiów, żeby mogła w końcu nazywać się „aktorką”. Życzę jej tego z całego serca, chociaż na studia teatralne bardzo ciężko się dostać, a „stylówki” nie mają tam żadnego znaczenia — powiedziała wówczas w rozmowie z Plotkiem Opozda.

Julia oczywiście odniosła się do przytyku nowej partnerki swojego byłego.

Życzę samych sukcesów! I więcej dystansu. Pozdrowienia od aktorki bez szkoły z planu nowego filmu! – napisała Wieniawa w komentarzu dla Pudelka.

Zdaje się jednak, że aktorki w końcu się dogadały. Na Instagramie pojawiło się ich wspólne zdjęcie zrobione na jednej z weekendowych imprez. Uśmiechnięta żona Antka, która czeka na rozwód zapozowała z jego byłą dziewczyną. Wygląda na to, że jeden z największych konfliktów show-biznesie został zażegnany.


Joanna Opozda i Julia Wieniawa

Joanna Opozda i Julia Wieniawa

Joanna Opozda i Antek Królikowski – Wigilia 2021

Joanna Opozda i Antek Królikowski – Wigilia 2021

Julia Wieniawa i Antoni Królikowski Instagram

Julia Wieniawa i Antoni Królikowski Instagram

Komentarze

 • Gość pisze:

  Bagno celebryckie

 • Majka pisze:

  Kim jest Pan Królikowski żeby aż tak soe rozpisywać? Aktor jak wielu innych. Jego byle? No cóż, uważam, że te artykuły powstają tylko po to żeby reklamy się wyświetlały. Od kilku tygodni obserwuje pismakowe artykuły o du..ie Maryni, modzie i takcie cmentarnym. Dziękuję wam za to autorzy, bo powoduje ro że nie będę już czytać takich głupot, koniec robienia ze mnie idiotki. Książki o własnym rozwoju, sport i dobre odżywianie na to stawiam od teraz. Wiem że dałam się wciągnąć w gów.. any net pseudo informacyjny ale lepiej późno niż wcale się z tego wyzwolić. Bez pozdrowienia jak chcecie dalej klikajcie ja to serdecznie mam w d…szy

 • Gość pisze:

  Ani to przystojne,ani to madre nie rozumie co te piekne dziewczyny widza w tym czyms Bo amant z niego zaden

  • Gość pisze:

   …I ja też nie mam pojęcia! Mały, ani wyglądu…ani rozumu. Obie piękne dziewczyny i żeby aż tak nisko upaść? Nie pojmę…

 • Gość pisze:

  Po programie Dody uczęszczam do psychiatry …

 • Gość pisze:

  Kazdy bawi się po swojemu gruby stary pasztetowy antek z izkami pewnie teraz im zazdrości 20letnich czarnych koszykarzy wiadomo jesteśmy sportowcami nic nie musimy tylko sąd boźy moźe wszystko byle kasa się zgadzała ona ma z 30lat lubie takie stare przebiegi aa 30lat minęło jak 1dzień ha ha i to tyle

  • Gość pisze:

   (…)”Jeden z największych konflików”(..)
   Pani Krysiu, czy ktokolwiek tam napisał ten

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×