Joanna Opozda i Antek Królikowski nieprędko się rozwiodą. Pojawiły się problemy nie do przejścia. To nie są dla nich dobre wieści

Opozda Królikowski rozwód

Opozda Królikowski rozwód

Joanna Opozda i Antek Królikowski już od kilkunastu miesięcy nie żyją jak małżeństwo. Czekaja na rozprawę rozwodową, ale nieprędko zakończa małżeństwo. Co stoi na przeszkodzie?

Antek Królikowski i Joanna Opozda byli piękną parą, ale ich miłość zakończyła się bardzo szybko. Aktorska para w zeszłym roku, 7 sierpnia,  postanowiła wziąć ślub, a kilka tygodni po ceremonii potwierdzili, że spodziewają się pierwszego dziecka. Asia w ciąży nie czuła się najlepiej i miała problemy ze zdrowiem. Tuż przed porodem rozstała się z mężem. Okazało się bowiem, że Antek odnalazł szczęście u boku innej kobiety.

Teraz, publicznie piorąc brudy, czekają na sprawę rozwodową. Ta jednak nie nastąpi tak szybko. Dlaczego?

Dlaczego Joanna Opozda i Antek Królikowski szybko się nie rozwiodą?

Joanna Opozda i Antek Królikowski złożyli pozew o rozwód, o czym w połowie maja informował Super Express. Minęły już ponad dwa miesiące, a z doniesień kolejnego tabloidu wynika, że ciągle nie otrzymali terminu pierwszej rozprawy. Wyjaśniła to mecenas Agnieszka Dębowska-Szymańska. Prawniczka uważa, że nie ma w tym nic dziwnego i podała cztery powody, dla których aktorzy nie rozwiodą się tak szybko, jakby chcieli.

Po pierwsze – jest znacznie więcej spraw rozwodowych, jest ich więcej, nawet o 100 proc. niż przed pandemią, co moim zdaniem jest efektem popandemicznym. Po drugie – pandemia na początku poblokowała wiele spraw, bo dopiero jakiś czas potem wdrożono rozprawy zdalne – wyliczała w Fakcie.

I dodała:

Po trzecie – wydziały zajmujące się rozwodami w Warszawie przeżyły reorganizację. Po czwarte – niestety pracowników administracyjnych jest za mało – wyjaśnia w rozmowie z portalem.

Specjalistka zaznaczyła, że wina absolutnie nie leży po stronie urzędników, którzy bardzo dobrze wywiązują się ze swoich obowiązków, ale spraw cały czas przybywa.

W Warszawie sprawy rozwodowe rozpatruje też sąd Warszawa-Praga. Ten sam wydział, który zajmuje się rozwodami, jest też zasypany pozwami od frankowiczów – mowiła mecenas Agnieszka Dębowska-Szymańska.

Ujawniła dodatkowo, żeby zobrazować sytuację, że jej klientce sprawę rozwodową wyznaczono dopiero na marzec 2024 roku. Czy Joanna Opozda i Antek Królikowski też będą musieli czekać tak długo? Trudno powiedzieć, ale wiele wskazuje na to, że do spotkania w sądzie mają jeszcze sporo czasu.


Joanna Opozda ruszyła na ulice Warszawy

Joanna Opozda ruszyła na ulice Warszawy

Joanna Opozda

Joanna Opozda

Antek Królikowski o aferze z Joanną Opozdą

Antek Królikowski o aferze z Joanną Opozdą

Komentarze

  • Win i cent pisze:

    Gabi zgadzam się z Tobą, on niedojrzały a ona chciała bawić się w rodzinkę z takim to teraz ma. Tak się kończy pozwalanie na zapłodnienie przez byle kogo

  • Gabi pisze:

    Tych dwoje, nigdy nie powinni dostać rozwodu. Za karę, powinni prać brudy i męczyć się do końca życia. Gówniarze i niedojrzałe smarkacze…. .Odpowiednie władze powinni zabrać im dziecko, i dać do adopcji jakiejś porządnej rodzinie……

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×