Szukaj

Rozanielona Asia Opozda w objęciach Antka. Nowe foto z wakacji nie wymaga komentarza. Tak wygląda miłość

Joanna Opozda

Joanna Opozda

Joanna Opozda i Antek Królikowski są na wspólnych wakacjach. Swoim szczęściem chętnie dzielą się w sieci. Para opublikowała nowe zdjęcia. Ile tu czułości.

Joanna Opozda i Antek Królikowski nie ukrywają już swojego związku. Są ze sobą bardzo szczęśliwi i bardzo chętnie dzielą się tym szczęściem z innymi. Co rusz publikują nowe posty, na których można zobaczyć ich razem. Aktorzy tym samym relacjonują niemalże na żywo, jak wygląda ich relacja i jak spędzają wolny czas.

Ich miłości nie spodziewał się nikt. Mało kto domyślał się, że tych dwoje ma się ku sobie. Jednak odkąd odkryli wszystkie karty, momentalnie zawładnęli mediami. Doniesienia o ich randkach zdobią okładki kolorowych gazet. Nic dziwnego, gdyż Opozda należy do pięknych kobiet, o słowiańskim typie urody i niejeden mężczyzna dałby wszystko by mieć ją u swego boku.

Antek i Joasia całkiem niedawno zadebiutowali jako para na salonach. Od tego momentu nie brakuje ich wspólnych zdjęć. Razem spędzili kilka pięknych dni podczas Festiwalu Piosenki Polskiej i Czeskiej. Wydarzenie miało dla nich szczególne znaczenie m.in. z tego względu, że w jego trakcie został wyświetlony film, który powstał 10 lat temu, Noc życia. Antek go wyreżyserował, Asia odegrała jedną z ról. Być może po latach powstanie jego kontynuacja. Póki co jednak świeżo zakochani relaksują się na zagranicznych wakacjach.

Asia Opozda w objęciach Antka Królikowskiego

Para zakochanych postanowiła skorzystać z urlopu i wybrała się na pierwszy wspólny wypad. Za granicą pogoda sprzyja, a młodzi aktorzy cieszą się własnym szczęściem. Jednak nie zapominają o swoich fanach. Udostępniają zdjęcia na swoich mediach społecznościowych, relacjonując to, co się u nich dzieje.

Dobry humor ich nie opuszcza. Widać, że Asia i Antek uwielbiają swoje towarzystwo. W najnowszym poście widzimy rozanieloną aktorkę, wtuloną w Królikowskiego. Tego zdjęcia nie trzeba komentować, co przyznał sam zainteresowany. W podpisie umieścił hasztag #bezkomentarza oraz zakochaną emotikonę.

View this post on Instagram

#nocomment 😍🔥

A post shared by Antoni Królikowski (@antek.krolikowski) on

Na profilu Asi również pojawiło się wspólne zdjęcie, które jest bardzo podobne do tego udostępnionego przez aktora. Nie pozostaje nic, jak tylko życzyć szczęścia w miłości.


Joanna Opozda i Antek Królikowski

Joanna Opozda i Antek Królikowski

Joanna Opozda i Antek Królikowski na wakacjach

Joanna Opozda i Antek Królikowski na wakacjach

Joanna Opozda i Antek Królikowski

Joanna Opozda i Antek Królikowski

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×