Szukaj

Antek Królikowski i Joanna Opozda przybrali pozę w kształcie serca. Miłość kwitnie w najlepsze

Joanna Opozda i Antek Królikowski

Joanna Opozda i Antek Królikowski

Antek Królikowski i Joanna Opozda od kilku miesięcy tworzą bardzo malowniczą parę. Czas mija, a oni udowadniają, że ich uczucie nie było tylko chwilowym zauroczeniem. W poniedziałek opublikowali kolejne romantyczne zdjęcie. Miłość kwitnie.

Antek Królikowski i Joanna Opozda tworzą parę już kilka miesięcy. Chociaż początkowo nie chcieli potwierdzić swojej relacji, z czasem zaczęli się pojawiać na branżowych imprezach oraz udostępniać wspólne posty w social mediach.

Młodzi aktorzy wydają się tworzyć duet idealny. Pojawiły się plotki, że planują postawić kolejny krok w swojej znajomości. Już jakiś czas temu Rewia podawała, że Królikowski odwiedził kilka salonów jubilerskich. Ze szczególnym zainteresowaniem miał się przyglądać pierścionkom zaręczynowym:

Jak wieść niesie, aktor ostatnio był widziany w kilku warszawskich sklepach jubilerskich. Czyżby szukał jakiegoś drobiazgu dla ukochanej? Może przymierzał się do pierścionka zaręczynowego? – podawała „Rewia”.

Jakiś czas temu aktor zwierzył się niedawno z błędów młodości. Uznał, że czas się ustatkować. Czyżby więc związek z Joanną był tym, na który czekał? Póki co wszystko na to wskazuje.

Joanna Opozda i Antek Królikowski na romantycznym zdjęciu ze spaceru

Antek i Joanna tworzą parę idealną. Są o tym przekonani ich znajomi, a ich relacja zdaje się to potwierdzać.

Są w podobnym wieku, a wcześniejsze dziewczyny Antka były od niego sporo młodsze, więc nie zawsze się dogadywali. Z Asią wydają się idealnie dopasowani. Mają nawet podobne temperamenty. Chyba jeszcze nigdy tak mocno nie zależało na żadnej dziewczynie – informują znajomi Królikowskiego.

W poniedziałkowy wieczór na profilu aktora pojawiło się selfie ze wspólnego spaceru pary. Pozują w objęciach, z głowami obok siebie. W ten sposób stworzyli niby serce, co zauważył Antek o skomentował w hasztagu.

#przypadkoweserce

Urocze zdjęcie stało się obiektem komentarzy fanów Królikowskiego.

  • Przypadkowe serce może okazać się tym na całe życie i tego życzę. Pozdrawiam Was gorąco.
  • Piękna z was para.
  • Romantycznie, oby jak najdłużej – piszą.

Wam jak się podoba przypadkowe serce?


Antek Królikowski i Joanna Opozda na spacerze

Antek Królikowski i Joanna Opozda na spacerze

Joanna Opozda i Antek Królikowski

Joanna Opozda i Antek Królikowski

Joanna Opozda i Antek Królikowski na premierze filmu Banksterzy

Joanna Opozda i Antek Królikowski na premierze filmu Banksterzy

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×