Nieoczekiwany zwrot okoliczności sprawił, że Joanna Opozda i Antek Królikowski jeszcze pobędą małżeństwem! Tego nikt się nie spodziewał

Joanna Opozda i Antek Królikowski

Joanna Opozda i Antek Królikowski

Joanna Opozda i Antek Królikowski jeszcze pozostaną małżeństwem? Tabloid podał sensacyjne wieści na temat ich sprawy. Co się zmieniło?

Joanna Opozda Antek Królikowski swego czasu byli najpopularniejszą parą show-biznesu. Para sformalizowała związek w sierpniu ubiegłego roku. Wkrótce małżonkowie ogłosili, że spodziewają się dziecka. Syn, Vincent, urodził się w lutym. Niestety wkrótce na światło dzienne wyszło, że jego rodzice się rozstali, a tata przeprowadził do nowej dziewczyny.

Początki po zakończeniu związku nie były łatwe. Asia musiała samodzielnie zaopiekować się ukochanym dzieckiem. Dodatkowo maluch się pochorował i trafił do szpitalna. Samotna matka nie zostawiła go tam samego nawet na minutę. Teraz już wszystko się ustabilizowało, a niedawno Super Express przekazał, że sprawa rozwodu rodziców Vincenta trafiła do sądu.

Jak udało nam się ustalić, do Sądu Okręgowego w Warszawie wpłynął pozew rozwodowy. Para czeka na wyznaczenie pierwszego terminu. Niewykluczone, że wszystko może przeciągnąć się w czasie nawet o rok… Do tego czasu małżonkowie powinni ustalić kwestię opieki nad dzieckiem oraz sprawy majątkowe – podał „SE”.

Teraz nowe wieści w tej sprawie przekazał Fakt.

Joanna Opozda i Antek Królikowski. Nowe wieści ws. rozwodu

Przywołany dziennik informuje, że para jeszcze będzie musiała pozostać małżeństwem (oczywiście tylko formalnie), ponieważ sądy w mieście stołecznym działają dość powoli.

W zeszłym roku papiery rozwodowe w Warszawie złożyło 4290 par. Większość z nich na rozprawę musi czekać pół roku, a w wielu przypadkach nawet rok. Wygląda więc na to, że Antoni Królikowski i Joanna Opozda na pierwszą rozprawę będą musieli poczekać co najmniej do jesieni – ustalili dziennikarze.

Oznacza to, że Asia i Antek jeszcze długo będą musieli stresować się kwestiami dotyczącymi zakończenia związku, w którym oficjalnie pozostają. Ponadto Królikowski przez pewien czas nie będzie miał nawet co myśleć o sformalizowaniu relacji z obecną partnerką.

Co myślicie na temat rozstania aktorskiej pary? My trzymamy kciuki zarówno za Asię, jak i Antka, i mamy nadzieję, że w końcu odnajdą oni szczęście.


Joanna Opozda i Antek Królikowski – Wigilia 2021

Joanna Opozda i Antek Królikowski – Wigilia 2021

Joanna Opozda, Antek Królikowski

Joanna Opozda, Antek Królikowski

Joanna Opozda, Antek Królikowski

Joanna Opozda, Antek Królikowski

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×